Mr Bean - Risky Ropes ikon

Mr Bean - Risky Ropes

v1.0.0

Kayalara sıkışan popüler karakter Mr. Bean'in yardımınıza ihtiyacı var. Mr Bean - Risky Ropes oyunuyla eğlenceli kurtarma macerasındaki yerinizi alın.

 

Bean'in sıkıştığı kayalar dik bir platform şeklinde tasarlanmış. Bu haliyle bile diğer oyunlardan farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. Oyundaki maceranın eğlenceli yönü ise Bean'i kurtarmaya çalışırken karşınıza çıkan engeller. Keçiler, arılar ve dal parçalarından oluşan bu engellere karşı dikkat ederek Bean'i aşağıya indirdiğinizde bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Bu şekilde tamamlayacağınız onlarca bölüm ve görev bulunuyor.

 

Mr Bean - Risky Ropes'in grafik kalitesi de oyunun eğlencesini arttıracak kadar kaliteli. Mr Bean - Risky Ropes APK dosyasını hemen indirerek bu eğlenceli macera oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciGood Catch

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.05.2018 - 13:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme82

Dosya boyutu 42.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8732

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder