Mr Bean - Risky Ropes ikon

Mr Bean - Risky Ropes APK

v1.0.0

Kayalara sıkışan popüler karakter Mr. Bean'in yardımınıza ihtiyacı var. Mr Bean - Risky Ropes oyunuyla eğlenceli kurtarma macerasındaki yerinizi alın.

 

Bean'in sıkıştığı kayalar dik bir platform şeklinde tasarlanmış. Bu haliyle bile diğer oyunlardan farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. Oyundaki maceranın eğlenceli yönü ise Bean'i kurtarmaya çalışırken karşınıza çıkan engeller. Keçiler, arılar ve dal parçalarından oluşan bu engellere karşı dikkat ederek Bean'i aşağıya indirdiğinizde bölümü başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Bu şekilde tamamlayacağınız onlarca bölüm ve görev bulunuyor.

 

Mr Bean - Risky Ropes'in grafik kalitesi de oyunun eğlencesini arttıracak kadar kaliteli. Mr Bean - Risky Ropes APK dosyasını hemen indirerek bu eğlenceli macera oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri Mr Bean - Risky Ropes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder