AXE.IO ikon

AXE.IO

v1.2.1

 

Çılgın şövalyeler AXE.IO oyunuyla karşı karşıya geliyor.

 

Arcade tabanlı geliştirilen oyun yapısıyla dikkat çeken AXE.IO, gerçek zamanlı oyuncuların ada savunma savaşlarını konu alıyor. AX adı verilen bu adalar aslında her oyuncunun kendi ülkesi durumunda. Amacınız ise düşman saldırılarından korunmak ve yeni adalar fethetmek. Oyunda öne çıkan en önemli karakterler savunmanın bel kemiği olan şövalyeler. Çılgın hareketleriyle eğlenceli bir görüntü ortaya koyan bu şövalyelerin kontrolü de tamamen sizde. Baltaları kuşanın ve savaşmaya başlayın.

 

AXE.IO'da savaş ortamı dışında tabii ki kontrol ettiğiniz adanın da geliştirmesini yapıyorsunuz. Bu geliştirmeler genel olarak savaş üzerine olsa da, para ödülü kazanmak için görev tabanlı bazı küçük eğlenceli oyunlar bulunuyor. Her görevi başarıyla tamamladığınızda kazanacağınız ödül paralarıyla karakterlerinizi ve adanızı geliştirmeye devam edebiliyorsunuz.

 

Oyunun grafikleri çizgi film tarzını çok yansıtıyor ve oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan AXE.IO APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciCrescent Moon Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.05.2018 - 13:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme83

Dosya boyutu 60.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8748

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder