AXE.IO ikon

AXE.IO APK

v1.7.1

AXE.IO Açıklama

Çılgın şövalyeler AXE.IO oyunuyla karşı karşıya geliyor.


Arcade tabanlı geliştirilen oyun yapısıyla dikkat çeken AXE.IO, gerçek zamanlı oyuncuların ada savunma savaşlarını konu alıyor. AX adı verilen bu adalar aslında her oyuncunun kendi ülkesi durumunda. Amacınız ise düşman saldırılarından korunmak ve yeni adalar fethetmek. Oyunda öne çıkan en önemli karakterler savunmanın bel kemiği olan şövalyeler. Çılgın hareketleriyle eğlenceli bir görüntü ortaya koyan bu şövalyelerin kontrolü de tamamen sizde. Baltaları kuşanın ve savaşmaya başlayın.


AXE.IO'da savaş ortamı dışında tabii ki kontrol ettiğiniz adanın da geliştirmesini yapıyorsunuz. Bu geliştirmeler genel olarak savaş üzerine olsa da, para ödülü kazanmak için görev tabanlı bazı küçük eğlenceli oyunlar bulunuyor.
Her görevi başarıyla tamamladığınızda kazanacağınız ödül paralarıyla karakterlerinizi ve adanızı geliştirmeye devam edebiliyorsunuz.


Oyunun grafikleri çizgi film tarzını çok yansıtıyor ve oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan AXE.IO APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

AXE.IO APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri AXE.IO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.1

GeliştiriciCriss Cross Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.05.2018 - 13:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme126

Dosya boyutu 87.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8748

GÜVENLİKİndireceğiniz AXE.IO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crescentmoongames.axeio

AXE.IO eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm AXE.IO versiyonları:
  • 1. AXE.IO v1.2.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder