Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ikon

Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu APK

v1.0.23

Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu APK, arcade tabanlı geliştirilmiş eğlenceli bir tuğla kırma oyunu.


Neon tuğlaları kırma oyunu olan Tuğla Kırmaca'da tüm bölümleri temizleyerek seviyenizi yükseltin. Oyunun amacı ve oynanması gayet basit: amacınız yüksek sayılardan oluşan tuğlaları topla vurarak tamamen parçalamak. Tuğlaların üzerindeki sayı adedi kadar topu vurmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca, tuğlaları ıskaladığınız her atışta tuğlalar bir sıra aşağıya iniyor ve sona gelirse bölümü kaybetmiş oluyorsunuz.


Oyundaki tuğlalar neon ışıklarıyla renklendirildiği için oyun ekranı gayet renkli görünüyor. Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu APK dosyasını ücretsiz indirerek bu eğlenceli tuğla kırma oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ekran görüntüleri Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ekran görüntüleri Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ekran görüntüleri Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ekran görüntüleri Tuğla kırmaca: Neon dolu hip hop! Canavar topu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder