Fun Run 3 ikon

Fun Run 3 APK

v3.0.8

Koşu tarzına farklı bir soluk getiren Fun Run 3 eğlenceli hikayesiyle oldukça sürükleyici bir oyun.


Fun Run 3'ü diğer koşu oyunlarından ayıran özelliği, koşuyu gerçek oyuncularla birlikte gerçekleştiriyor olmanız. Çeşitli engellere sahip platformlar üzerinde koştuğunuz oyunda hem engellere takılmadan hem de rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. Platformların çevre tasarımları çok farklı, bazen su altında bazen de ateşlerin içerisinden koşarak geçmeniz gerekiyor. Parkurda rakiplerinizden geri kalır veya engellere takılırsanız özel güçlendiricilerden faydalanabilirsiniz. Özel simgelerle parkura gizlenen bu güçlendiricileri isterseniz altın puan karşılığında da elde edebilirsiniz.


Normalde hep savaş ve strateji oyunlarında karşımıza çıkan Klan sistemi Fun Run 3'te de bulunuyor. Bu sistem arkadaşlarınızla veya oyun sırasında diğer oyuncularla ortak yarışlar oynamanızı sağlıyor. Eğer kendinize ezeli bir rakip seçerseniz, ortak bir klanda birebir yarışabiliyorsunuz. Rakibinizle girdiğiniz yarışta Vur & Kay gibi rakibinizi geriye düşüren hareketler yapma şansınız var, ama aynı hareketi yememeye dikkat etmelisiniz.


Android'de koşu oyunlarını sevenler için Fun Run 3 gayet iyi bir alternatif, ayrıca gerçek oyuncularla koşu yarışları yapmak oyunu diğerlerinden daha cazip hale getiriyor. Yüksek grafik kalitesi ve başarılı fizik modellemesiyle ücretsiz olarak oynanabilen Fun Run 3'ü indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Fun Run 3 ekran görüntüleri Fun Run 3 ekran görüntüleri Fun Run 3 ekran görüntüleri Fun Run 3 ekran görüntüleri Fun Run 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fun Run 3 son sürüm APK güncellemesinde;

Cups isimli yeni bir oyun modu eklenmiş,

Runner Pass Sezon 6 başlatılmış,

Cadılar Bayramı'na özel yeni içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder