Agent Dash ikon

Agent Dash

v5.0_747

Android'in popüler koşu oyunlarından birisi olan Agent Dash çeşitli çevrelerde koştuğunuz ve görevleri yerine getirdiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Kurgu bakımından oldukça başarılı oyun, koşu sırasında eğlenceli karakterleri ve animasyon grafikleri sayesinde de oldukça popüler oldu. Oyunun hikayesi gizli ajan Dash'in kötü adamların peşine düşmesiyle başlıyor. Kötü adamlar nereye giderse siz de onların peşinden gidiyor ve onları yakalamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde koşucu olarak ana karakter ajan Dash, ancak isterseniz Dash'in yardımcılarını da seçerek koşabilirsiniz. Onlarca bölümün yer aldığı oyunda farklı çevre tasarımlarına sahip koşu parkurları yer alıyor. Yani sıkılmadan oynamak için gayet yeterli bir ortamınız var.

 

Oyunda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve akıcı bir deneyim sunuyor. Kontrolü de tek parmağınızla sağlamanız mümkün. Bilmeniz gereken tek şey, karakterler için özel hızlandırıcıları çalıştırmak için ekrana iki kere dokunmanız gerekiyor. Bunun dışında tek yapacağınız kontrol karakterinizi yönlendirmek oluyor. 

Agent Dash ekran görüntüleri Agent Dash ekran görüntüleri Agent Dash ekran görüntüleri Agent Dash ekran görüntüleri Agent Dash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0_747

GeliştiriciFull Fat

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.01.2018 - 14:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme118

Dosya boyutu 64.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8104

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder