Fat Pusher ikon

Fat Pusher APK

v1.20

Fat Pusher Açıklama

Fat Pusher APK arcade ve yarış tarzını bir araya getiren keyifli bir oyun.


Yarış oyunu diyoruz ama Fat Pusher'in yapısı araba yarışı değil, karakter yarışı üzerine geliştirilmiş. Uzun ve engellerle dolu bir parkur üzerinde karakterinizi kontrol edeceğiniz oyunda en ağır malzemeleri itekleyerek karakterinizin puan kazanmasını sağlıyorsunuz. Aynı zamanda sizin gibi diğer oyuncular da başarılı olmak istediği için onlarla yarış halindesiniz. Yapmanız gereken karakterinizin gücünü ve yeteneklerini doğru kullanmak. Bu sayede onları geride bırakacak ve yarışı kazanacaksınız.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen bu oyun da diğerleri gibi ücretsiz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Fat Pusher kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Fat Pusher APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Fat Pusher ekran görüntüleri Fat Pusher ekran görüntüleri Fat Pusher ekran görüntüleri Fat Pusher ekran görüntüleri Fat Pusher ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.20

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi16.01.2021 - 11:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme88

Dosya boyutu 57.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10737

GÜVENLİKİndireceğiniz Fat Pusher APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mglstudio.boyvsblocks

APK imzası: 8ec6f414d0a93a7d2c8cf3a726ea6bea0355208d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder