Tuğla Kırıcı Misyon ikon

Tuğla Kırıcı Misyon APK

v1.0.9

Tuğla Kırıcı Misyon Açıklama

Tuğla Kırıcı Misyon, bölümleri geçmek için platformdaki tüm tuğlaları kırmanız gereken eğlenceli bir arcade oyunu.

 

Oyunun oynanışı çok basit ama tuğlaları kırmak da bir o kadar zor. Ekranın altına yerleştirilen düğme ile topu yönlendirip fırlatıyor ve ekrandaki tuğlaların hepsini kırmaya çalışıyorsunuz. Burada en önemli olan nokta bir atışta birden fazla tuğla kırmayı başarmak. Bunun için de topu köşeli ve yukarı doğru gidecek şekilde fırlatmanız gerekiyor.

 

Android arcade tabanlı oyun Tuğla Kırıcı Misyon içerisinde yüzlerce bölüm var. Her bölüm sonrasında oyun daha da zorlaşıyor ve daha eğlenceli bir hale geliyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve hemen her yerde internetsiz oynayabileceğiniz oyun ücretsiz olarak oynanıyor. Tuğla Kırıcı Misyon APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tuğla Kırıcı Misyon ekran görüntüleri Tuğla Kırıcı Misyon ekran görüntüleri Tuğla Kırıcı Misyon ekran görüntüleri Tuğla Kırıcı Misyon ekran görüntüleri Tuğla Kırıcı Misyon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

Geliştiricimobirix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi22.04.2018 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme277

Dosya boyutu 16.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8658

GÜVENLİKİndireceğiniz Tuğla Kırıcı Misyon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobirix.swipebrick3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder