Hellrider 3 ikon

Hellrider 3 APK

v1.10

Arcade tabanlı Hellrider 3 oyunu ile üç boyutlu çılgın yarışların keyfini çıkarın.


Hellrider 3 aslında bir motosiklet yarışı oyunu. Ancak bu oyundaki yarışlar bildiğimiz yarışlardan çok farklı ve aksiyon dolu. Hellrider 3 APK dosyasını indirip kurduktan sonra motosikletinize atlıyor ve akan trafiğin içerisinde yarışmaya başlıyorsunuz. Oyunun öne çıkan özelliği, yarış boyunca birinci olmamanız için birçok engelle karşılaşmanız. Bu engellerden bir şekilde kurtulmaya ve yarışı birinci bitirmeye çalışıyorsunuz.


Motosiklet yarışları hem gerçek oyunculara hem de botlara karşı yapılıyor. Sizin gibi gerçek oyuncularla oynadığınızda oyun tam bir savaşa dönüyor. Çünkü her yarışçı birbirine rakip ve onları devre dışı bırakmak için birçok hileye başvuruyorlar. Örneğin, siz birinci sırada final noktasına doğru giderken rakibiniz size ateş ederek sizi yarış dışı bırakabiliyor. Bu yüzden yarış boyunca tehditlere karşı gözünüz açık olmalı.


Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen Hellrider 3, hem aksiyon hem de yarış oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Akıcı oyun hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız oyuna Hellrider 3 APK dosyasını indirerek hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hellrider 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hellrider 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder