Hellrider 3 ikon

Hellrider 3 APK

v1.32

Hellrider 3 Açıklama

Arcade tabanlı Hellrider 3 oyunu ile üç boyutlu çılgın yarışların keyfini çıkarın.


Hellrider 3 aslında bir motosiklet yarışı oyunu. Ancak bu oyundaki yarışlar bildiğimiz yarışlardan çok farklı ve aksiyon dolu. Hellrider 3 APK dosyasını indirip kurduktan sonra motosikletinize atlıyor ve akan trafiğin içerisinde yarışmaya başlıyorsunuz. Oyunun öne çıkan özelliği, yarış boyunca birinci olmamanız için birçok engelle karşılaşmanız. Bu engellerden bir şekilde kurtulmaya ve yarışı birinci bitirmeye çalışıyorsunuz.


Motosiklet yarışları hem gerçek oyunculara hem de botlara karşı yapılıyor. Sizin gibi gerçek oyuncularla oynadığınızda oyun tam bir savaşa dönüyor. Çünkü her yarışçı birbirine rakip ve onları devre dışı bırakmak için birçok hileye başvuruyorlar. Örneğin, siz birinci sırada final noktasına doğru giderken rakibiniz size ateş ederek sizi yarış dışı bırakabiliyor. Bu yüzden yarış boyunca tehditlere karşı gözünüz açık olmalı.


Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen Hellrider 3, hem aksiyon hem de yarış oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Akıcı oyun hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacağınız oyuna Hellrider 3 APK dosyasını indirerek hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hellrider 3 APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni karakterler eklenmiş ve alt yapı geliştirmeleri yapılmış.

Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri Hellrider 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.32

GeliştiriciAnji Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.07.2020 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 106 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10496

GÜVENLİKİndireceğiniz Hellrider 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.makabaka.hellrider3

APK imzası: d7bbbd7717fcab370b6c635b8952c7937d40dc49

Hellrider 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hellrider 3 versiyonları:
  • 1. Hellrider 3 v1.10

Hellrider 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hellrider 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder