Pick The Gold ikon

Pick The Gold APK

v1.8.5

Pick The Gold Açıklama

Pick The Gold çeşitli madenleri kazarak bulmaya çalıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Kurgu ve oynanış gayet basit: Kazıcı makinenizle birlikte toprağı delerek gümüş, altın, safir ve elmas gibi değerli taşları topluyorsunuz. Bulduğunuz her mücevher para ödülü kazanmanızı sağlıyor. Bu parayla da maden makinenizin benzinini dolduruyor hem de geliştirmelerini yapabiliyorsunuz.

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru yeri kazma kararını vermek. Mücevherler yerin altında farklı bölgelerde olduğu için en değerli taşları bulmak hem şans hem de ustalık işi. Geliştiricinin dediği gibi: altın bulursanız şanslı, zümrüt bulursanız usta, elmas bulursanız zenginsiniz.

 

VOODOO'nun geliştirdiği Pick The Gold oynanış bakımından basit ve eğlenceli. Tamamen ücretsiz olması da oyunu boş vakitleri değerlendirmek için iyi bir alternatif haline getiriyor. Pick The Gold APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.5

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2018 - 13:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme236

Dosya boyutu 44.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9093

GÜVENLİKİndireceğiniz Pick The Gold APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cubegame.pickthegold

APK imzası: 591b520a125ee67ff6a2dc47c3ced1c66fb6f84a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Pick The Gold için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Pick The Gold v1.8.5 için
Hilelimi