Pick The Gold ikon

Pick The Gold APK

v1.8.5

Pick The Gold çeşitli madenleri kazarak bulmaya çalıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Kurgu ve oynanış gayet basit: Kazıcı makinenizle birlikte toprağı delerek gümüş, altın, safir ve elmas gibi değerli taşları topluyorsunuz. Bulduğunuz her mücevher para ödülü kazanmanızı sağlıyor. Bu parayla da maden makinenizin benzinini dolduruyor hem de geliştirmelerini yapabiliyorsunuz.

 

Oyunda dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru yeri kazma kararını vermek. Mücevherler yerin altında farklı bölgelerde olduğu için en değerli taşları bulmak hem şans hem de ustalık işi. Geliştiricinin dediği gibi: altın bulursanız şanslı, zümrüt bulursanız usta, elmas bulursanız zenginsiniz.

 

VOODOO'nun geliştirdiği Pick The Gold oynanış bakımından basit ve eğlenceli. Tamamen ücretsiz olması da oyunu boş vakitleri değerlendirmek için iyi bir alternatif haline getiriyor. Pick The Gold APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri Pick The Gold ekran görüntüleri

Yorumlar

Pick The Gold için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Pick The Gold v1.8.5 için
Hilelimi