Sling Kong ikon

Sling Kong

v3.11.0

Küçük bir maymunu yönettiğiniz eğlenceli oyun olan Sling Kong, eğlenceli oyun kurgusuyla kısa sürede popüler olmayı başardı. Sling Kong APK dosyasını indirerek sevimli maymunun eğlenceli macerasına katılabilirsiniz.

 

Oyun hikayesi, sevimli maymun Kong'un şöhrete kavuşması üzerine kurulmuş. İstediği şöhreti elde etmek için de en yükseğe tırmanması gerekiyor. Burada size düşen görev, yukarı doğru ilerleyen parkurda Kong'u zıplama yöntemiyle en ileriye gitmesini sağlamak. Oynanış tarzı bakımından maymunların ağaçtan ağaca atlaması hareketi, tam olarak Sling Kong'da da yer alıyor. Parkur üzerinde Kong'a engel olmak için tasarlanmış bazı zorlu engeller var. Bu engellere takılmadan ilerlemeniz şart, çarparsanız sevimli maymunun komik düşüşünü görüyorsunuz.

 

Oyunun grafikleri çizgi film tadında geliştirilmiş ve oyunun zevkini arttıracak kalitede. Parkur oyunlarını seviyorsanız Slimg Kong ücretsiz oluşuyla sizin için gayet iyi bir alternatif olabilir. Sling Kong APK dosyasını indirerek küçük maymunun şöhret yolculuğuna eşlik etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Sling Kong ekran görüntüleri Sling Kong ekran görüntüleri Sling Kong ekran görüntüleri Sling Kong ekran görüntüleri Sling Kong ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki bug'lar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.11.0

GeliştiriciProtostar

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.12.2017 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme214

Dosya boyutu 65.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8019

Güvenlik seçicileri
Sling Kong eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Sling Kong versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder