Evil Nun: Okuldaki Korku ikon

Evil Nun: Okuldaki Korku APK

v1.4.3

Evil Nun: Okuldaki Korku, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız başarılı bir korku oyunudur.

 

Herhangi bir gürültüyü duyabilecek korkutucu bir şeytani rahibe tarafından saklanan bir okulda gizem ve hayatta kalmaya merhaba deyin (dikkatli olun!). Kötü rahibe bir büyükanne ve bir hayalet, bir zombi veba ya da başka bir ölü ruhun kurbanı arasında bir karışım gibi görünüyor. Korku ve ölüm sizden sonra, sizi bulursa kötü rahibe seni öldürecek ve macera kaçışı bitmiş olacak. Her yerde saklanın! Okulun içinde veya dışında, çiftlik veya park alanı iyi saklanma yerleri olabilir!

 

Bendy silahları, bir şeyleri patlatabilecek bir sakız topu veya patlayıcı bir bebek gibi bulmacaları tamamlamak için kullanışlıdır. Ölü rahibe seni öldürmek istiyor, bu yüzden bulmacaları çöz, ölümden kaç ve ruhunu kurtar!

 

Milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken Evil Nun: Okuldaki Korku ücretsiz bir oyun, Evil Nun: Okuldaki Korku APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

Evil Nun: Okuldaki Korku ekran görüntüleri Evil Nun: Okuldaki Korku ekran görüntüleri Evil Nun: Okuldaki Korku ekran görüntüleri Evil Nun: Okuldaki Korku ekran görüntüleri Evil Nun: Okuldaki Korku ekran görüntüleri

Yorumlar

Evil Nun: Okuldaki Korku için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Evil Nun: Okuldaki Korku v1.4.3 için
omg
Ziyaretçi2 yıl önce Evil Nun: Okuldaki Korku v1.4.3 için
*Güzel*