War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ikon

War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi APK

v0.15.1.3

War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi APK, arcade ve aksiyon tarzını birleştiren keyifli bir Android oyunu.


io tabanlı geliştirilen Android oyunu War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ile eğlenceli savaşlara katılın. Deniz üzerinde gerçekleşen savaşlarda düşmanları yok etmek için mücadele ediyor, eğlenceli kurgunun keyfini çıkarıyorsunuz. Oyundaki savaşta kendinize asker toplamak için sıradışı bir yöntem var: Denizde yüzen çöp adamları toplamak. Yüzer sal veya geminizdeki cankurtaran simitlerini kullanarak asker sayınızı artırın ve savaşta başarılı olun.


Casual Azur ekibi tarafından geliştirilen War of rafts hem arcade hem de savaş türünü sevenler için gayet ideal bir yapım. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ekran görüntüleri War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ekran görüntüleri War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ekran görüntüleri War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ekran görüntüleri War of rafts: Çılgın Deniz Muharebesi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder