Sky Roller ikon

Sky Roller APK

v1.18.0

Arcade tabanlı Sky Roller, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir patenli kaykay oyunudur.


Oynaması gayet keyifli olan Sky Roller'da kaykayınızla birlikte geçmeniz gereken onlarca parkur sizi bekliyor. Karşınıza bir engel geldiğinde parmak hareketleriyle kurtulmanız, genişleyen parkurda ise parmağınızı aşağı doğru kaydırarak ayaklarınızı genişletmeye dikkat edin. Parkuru en kısa sürede tamamlayan oyuncu bölümü eksiksiz geçiyor ve daha zorlu seviyelere doğru ilerliyor.


Homa Games ekibinin geliştirdiği oyun Android oyunları arasında oldukça popüler. Yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı platform tasarımları sayesinde keyifle oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Sky Roller APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Sky Roller nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sky Roller APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sky Roller ekran görüntüleri Sky Roller ekran görüntüleri Sky Roller ekran görüntüleri Sky Roller ekran görüntüleri Sky Roller ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sky Roller APK son sürüm güncellemesinde oynanışa yönelik birçok geliştirme yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder