Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ikon

Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar

v1.8.9.1

Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir oyun.


Oyun aslında birden fazla oyunu içerisinde barndıran özel bir kurguya sahip. Bunlar arasında futbol maçı, bulmaca çözme, eşleştirme ve gerçek oyuncularla savaşmak gibi mini oyunlar bulunuyor. Üstelik her oyunu ister tek başınıza isterseniz gerçek oyuncularla veya arkadaşlarınızla oynamanız mümkün. Milyonlarca oyuncusu olan Stickman Partisi oyununda istediğiniz herhangi bir mini oyuna girmeniz yeterli.


Stickman Partisi'ndeki tüm oyunlar stickman karakterlerine sahip. Çubuk adam olarak bilinen Stickmen'ler bu seride ise birçok mini oyunda boy gösteriyor. Arcade tarzı grafiklerle geliştirilen oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal. Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ekran görüntüleri Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ekran görüntüleri Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ekran görüntüleri Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ekran görüntüleri Stickman Partisi: 1-4 Oyunculu Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.9.1

GeliştiriciPlaymax Game Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi27.12.2019 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme151

Dosya boyutu 32.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10058

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder