Steppy Pants ikon

Steppy Pants APK

v2.4.1

Arcade tarzı bir oyun olan Steppy Pants'ta karakterinizin adımlarını kontrol ederek yürümesini sağlıyorsunuz.

 

Yürüme simülasyonu da diyebileceğimiz oyunda her yeri sallanan karakterin adımlarını ekrana dokunarak kontrol ediyorsunuz. Adım atarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kaldırımdaki ve yoldaki çatlaklara dokunmamak. Bu nedenle ekrana yeteri kadar sürede dokunarak adımı geniş veya dar atmanız gerekiyor. Oyun başlangıçta çok zor geliyor ama alıştıkça daha çok keyif almaya başlıyorsunuz.

 

Sokak kaldırımı, lav taşları, dağlık arazi gibi mekanlarda yürürken karşınıza çıkan altınları toplamaya dikkat edin. Karakteriniz, her yeri sallanmasına rağmen karizmasına önem veren biri, topladığınız altınları kullanarak ona yeni kıyafetler almanız gerekiyor. Altınlar her zaman karşınıza çıkmıyorsa, bulunduğunuz yerde biraz bekleyebilirsiniz. Sokaktan geçen arabalar veya lav topları önünüze altın düşürebiliyor. Biraz ilginç ama oyuncuya zevk veren güzel bir detay.

 

Lego'yu andıran grafik yapısı sayesinde oyun hem eğlenceli hem de farklı bir deneyim sunuyor. Ayrıca tek başınıza ve gerçek oyunculara karşı oynama modlarıyla sıkıcılıktan uzak. Ücretsiz olan Steppy Pants APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Steppy Pants ekran görüntüleri Steppy Pants ekran görüntüleri Steppy Pants ekran görüntüleri Steppy Pants ekran görüntüleri Steppy Pants ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni günlük görevler eklenmiş,

Çin yılına özel içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder