Demolish! ikon

Demolish! APK

v1.5.1

Demolish! APK Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir arcade oyunu.


Demolish oyunu, binaları yıkma üzerine geliştirilmiş bir kurguya sahip. Oyunda büyük bir mancınığı kontrol ediyor ve birbirinden büyük binaları, apartmanları yıkmaya çalışıyorsunuz. Mancınıkla atış yapmak için birkaç püf noktası var, bunlara dikkat ederseniz binaları en kısa yoldan yıkmayı başarabilirsiniz. Örneğin, binaların kolonları fazla hasar görürse dayanamaz ve yıkılır. Bu nedenle önceliğiniz binaları taşıyan kolonlar olmalı.


VOODOO ekibinin geliştirdiği bu başarılı Android arcade oyunu ekibin diğer oyunları gibi ücretsiz, Demolish APK dosyasını şimdi indirin ve binaları yıkmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Demolish! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Demolish! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Demolish! ekran görüntüleri Demolish! ekran görüntüleri Demolish! ekran görüntüleri Demolish! ekran görüntüleri Demolish! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder