Paper.io 2 ikon

Paper.io 2 APK

v1.3.8

Paper.io 2 olabildiğince fazla alana sahip olmaya çalıştığınız eğlenceli bir strateji ve arcade oyunudur. Paper.io 2 APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

 

Oyunun mantığı gayet basit. Kare şeklinde bir kutuyu kontrol ederek yönlendiriyorsunuz ve dikdörtgen şeklinde çizimler yaparak kendi alanınızı belirliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta, sizin gibi diğer oyuncular da alanlarını büyütmeye çalışıyor. Oyunda en büyük alana sahip olan oyuncu avantajlı, çünkü büyük küçüğün alanını her zaman ele geçirebiliyor. Bu nedenle olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde kendi alanınızı büyütmeniz gerek.

 

Oyunun grafik kalitesi oldukça başarılı ve ücretsiz. Tabii her oyunda karşımıza çıkan reklamlar Paper.io 2'de de var. Reklamları kapatmak içinse interneti kapatmanız yeterli oluyor.  Paper.io 2 APK dosyasını indirerek VOODOO'nun yeni oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Paper.io 2 ekran görüntüleri Paper.io 2 ekran görüntüleri Paper.io 2 ekran görüntüleri Paper.io 2 ekran görüntüleri Paper.io 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oynanışı etkileyen hatalar tamamen düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder