Çim Biçme - Mow My Lawn ikon

Çim Biçme - Mow My Lawn APK

v0.71

Android arcade oyunu Çim Biçme Mow My Lawn ile bahçıvanlık yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.


Çim Biçme Mow My Lawn Android için geliştirilen eğlenceli bir oyun. Bu oyunda bahçıvan gibi bahçelerde çıkan çimleri biçmek temel göreviniz. Çimleri biçmek ya da kesmek için farklı makineler var, bazısı omuzda taşınıyor bazısı da mini araba gibi makineler. Seviyenize göre farklı araçlar alarak çim biçme işini ilerletebilirsiniz.


Oyunun sevdiğimiz bir özelliği çiftlik gibi bir mekanda farklı bahçelerde görevler yer alması. Bu sayede hem kendi çiftliğiniz için hem de çiftlik komşularınız için çim biçme görevlerini yapabiliyorsunuz. Çim biçmek kolay gibi görünebilir, ancak hiç de öyle değil. Çim Biçme Mow My Lawn APK dosyasını indirip oyunu oynamaya başladıktan sonra hak vereceksiniz. Son olarak, oyun tamamen ücretsiz ve grafikleri gayet kaliteli. İyi eğlenceler.

Çim Biçme - Mow My Lawn nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Çim Biçme - Mow My Lawn APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Çim Biçme - Mow My Lawn ekran görüntüleri Çim Biçme - Mow My Lawn ekran görüntüleri Çim Biçme - Mow My Lawn ekran görüntüleri Çim Biçme - Mow My Lawn ekran görüntüleri Çim Biçme - Mow My Lawn ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder