Granny Legend ikon

Granny Legend APK

v1.1.4

Granny Legend oyunu ile eşsiz kahramanların mücadelesine ortak olun.


Arcade ve RPG tarzını başarıyla bir araya getiren oyun, büyükanne kontrolündeki karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Bu karakterleri yöneten kişi olarak oyundaki göreviniz karşınıza gelen düşman birliklerini yok etmek. 20'den fazla süper karakter arasından istediğinizi seçerek göreve başlıyor ve RPG tarzı ile karakterlerinizi güçlendirerek tüm bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.


Granny Legend'de savaşlar platform tarzına çok yakın. Bu nedenle rakibin nereden geldiğini görüyorsunuz ve bu da önlem alma stratejinizi geliştirmeye yardımcı oluyor. Yine de bölüm sonlarında gelen Boss savaşlarında çok güçlü ve dikkatli olmaya çalışın. Aksi halde tüm bölümü baştan oynayabilirsiniz. Oyunda toplam 189 level bulunuyor, herbirini geçerek büyükanneyi mutlu etmek size düşüyor.


Fastone ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Ayrıca grafikleri de göz yormayan kaliteli görünüme sahip. Granny Legend APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Granny Legend ekran görüntüleri Granny Legend ekran görüntüleri Granny Legend ekran görüntüleri Granny Legend ekran görüntüleri Granny Legend ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Eğlenceli oyun Granny Legend APK son sürüm ile oynanışı etkileyen sorunlar tamamen çözülmüş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder