Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ikon

Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! APK

v1.0.39

Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol, arcade tarzı grafiklerle geliştirilmiş, oynaması gayet keyifli bir Android bisiklet oyunudur.


Oyundaki amacınız çok basit: Bisikletinizle olabildiğince uzağa sıçramaya ve yüksek puan kazanmaya çalışıyorsunuz. Bunu başarmak için de bisikletinizle çok hızlı bir şekilde parkurda ilerlemeniz gerekiyor. Atlama parkuru oyunun keyfini artıran bir modellemeye sahip. Etrafında dağlar, tepeler, inekler ve at arabaları gibi doğayı andıran bir yaşam alanı var. Ancak hepsinden önemli olan bu parkurdan hızlı bir şekilde atlama yaparak yüksek puan toplamak.


Bike Hop oynaması hem basit hem de keyifli bir yapım. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için eğlendirici oyunlar arıyorsanız Bike Hop kesinlikle telefonunuzda olmalı. Bike Hop APK dosyasını ücretsiz indirerek bisiklet atlama oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ekran görüntüleri Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ekran görüntüleri Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ekran görüntüleri Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ekran görüntüleri Bike Hop: Çılgın bir BMX yarışçısı ol! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder