Sonic Dash 2: Sonic Boom ikon

Sonic Dash 2: Sonic Boom APK

v1.7.17

SEGA'nın koşu oyunu Sonic Dash 2: Sonic Boom macera dolu hikayesiyle oyuncuları kendisine çekiyor.

 

Sonic Dash'in devamı olan oyuna Sonic, Tails, Amy ve yeni karakter Sticks'ten birisini seçerek başlıyor ve macera dolu dünyada koşmaya başlıyorsunuz. 3 boyutlu geliştirilen koşu parkurunda engellere takılmadan ve karşınıza çıkan tüm altınları toplayarak koşmanız gerekiyor. Ayrıca parkur üzerindeki özel güçleri toplayarak koşuyu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Grafik kalitesi sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli koşular için Sonic Dash 2 gayet iyi bir oyun. Klasik tarzı ile her zaman güncel kalan Sonic koşusunu oynamak için Sonic Dash 2: Sonic Boom APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Sonic Dash 2: Sonic Boom ekran görüntüleri Sonic Dash 2: Sonic Boom ekran görüntüleri Sonic Dash 2: Sonic Boom ekran görüntüleri Sonic Dash 2: Sonic Boom ekran görüntüleri Sonic Dash 2: Sonic Boom ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Düşük cihazlardaki Framerate sorunu düzeltilmiş, artık yüksek kaliteli grafikler çok daha keyif veriyor,

Oyundaki birçok hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Sonic Dash 2: Sonic Boom için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.7.17 için
Bu super mis
Ziyaretçi2 yıl önce Sonic Dash 2: Sonic Boom v1.7.17 için
Harika