Cleon - Savaşçının Düşüşü ikon

Cleon - Savaşçının Düşüşü APK

v1.3

Cleon - Savaşçının Düşüşü ile yeraltı dünyasındaki amansız savaşlar sizi bekliyor.


Oyun, şeytana karşı verilen büyük bir savaş hikayesi üzerine kurulmuş. Cleon isimli bir bölgede gerçekleşen bu savaşlarda, fantastik bir karakteri kontrol ediyor ve yeraltı savaşlarında gücünüzü gösteriyorsunuz. Cleon'daki savaş, bildiğimiz aksiyon ve strateji odaklı savaşlardan oldukça farklı kurguya sahip. Nokta atışı hamleler yaparak düşmanları yok etmek, doğru zamanı seçmek bu savaştaki kaderinizi belirliyor. Bu nedenle ekrana dokunma refleksinizin etkisi çok önemli.


Cleon Savaşçının Düşüşü'nde birçok seviye ve bölüm bulunuyor. Tabii ki her bölüm ilerleyen seviyenize bağlı olarak zorlaşıyor. Özellikle düşmanların daha büyük güçlerle karşınıza gelmesi yüzünden, kendi karakterinizi geliştirmeniz zorunluluk. Yine de doğru hamleleri yerine getirdiğinizde rakiplerinizi yenmeniz her zaman mümkün.


Gismart stüdyosunun geliştirdiği oyun akıcı grafiklerle birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Cleon Savaşçının Düşüşü APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek arcade savaşlarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder