Cleon - Savaşçının Düşüşü ikon

Cleon - Savaşçının Düşüşü APK

v1.3

Cleon - Savaşçının Düşüşü Açıklama

Cleon - Savaşçının Düşüşü ile yeraltı dünyasındaki amansız savaşlar sizi bekliyor.


Oyun, şeytana karşı verilen büyük bir savaş hikayesi üzerine kurulmuş. Cleon isimli bir bölgede gerçekleşen bu savaşlarda, fantastik bir karakteri kontrol ediyor ve yeraltı savaşlarında gücünüzü gösteriyorsunuz. Cleon'daki savaş, bildiğimiz aksiyon ve strateji odaklı savaşlardan oldukça farklı kurguya sahip. Nokta atışı hamleler yaparak düşmanları yok etmek, doğru zamanı seçmek bu savaştaki kaderinizi belirliyor. Bu nedenle ekrana dokunma refleksinizin etkisi çok önemli.


Cleon Savaşçının Düşüşü'nde birçok seviye ve bölüm bulunuyor. Tabii ki her bölüm ilerleyen seviyenize bağlı olarak zorlaşıyor. Özellikle düşmanların daha büyük güçlerle karşınıza gelmesi yüzünden, kendi karakterinizi geliştirmeniz zorunluluk. Yine de doğru hamleleri yerine getirdiğinizde rakiplerinizi yenmeniz her zaman mümkün.


Gismart stüdyosunun geliştirdiği oyun akıcı grafiklerle birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Cleon Savaşçının Düşüşü APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek arcade savaşlarına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri Cleon - Savaşçının Düşüşü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3

GeliştiriciGismart

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.11.2019 - 13:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme110

Dosya boyutu 44.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9992

GÜVENLİKİndireceğiniz Cleon - Savaşçının Düşüşü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.degodiygames.cleon

APK imzası: ec0de7e8537458d47923b934aedd21141cefd867

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder