MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ikon

MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu APK

v1.11.0

Arcade tabanlı MetroLand oyununda sonsuz bir koşu parkuru sizi bekliyor.


MetroLand, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir koşu oyunu. Subway Surfers tarzı oyun yapısına sahip olan oyunda kahramanımız yine bir güvenlik görevlisinden kaçıyor. Size düşen görev kahramanın kaçmasına yardımcı olmak ve şehrin ara sokaklarında koşmak. Bunu yaparken önünüze çıkan tüm engellerden kurtulmanız ve altınları toplamanız şart. Böylece ilerleyen bölümlerde kişiselleştirme seçeneklerini kullanabilir ve zorlu görevlerde kullanabilirsiniz.


MetroLand oyunu hem internetli hem de internetsiz oynanabiliyor. Yani çevrimdışı olsanız bile koşu görevlerini yerine getirmeniz mümkün. Önemli olan kahramanın kaçmasını sağlamak. Ek olarak belirtelim. Oyun temel olarak Android koşu oyunu kurgusuna sahip olsa da farklı içeriklere de sahip. Bu içerikler arasında kendinize ait bir üs kurmak da bulunuyor. Kendi üssünüzü kurduktan sonra özel görevler için robotlar yapıyor ve bu üs üzerinden kontrol ediyorsunuz.


Subway Surfers'in geliştiricisi Kiloo tarafından geliştirilen MetroLand geniş içeriği ve kaliteli grafikleri sayesinde gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Android koşu oyunları arasındaki bu popüler oyunu oynamak için MetroLand APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ekran görüntüleri MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ekran görüntüleri MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ekran görüntüleri MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ekran görüntüleri MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu ekran görüntüleri

Yorumlar

MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce MetroLand - Sonsuz Arcade Koşu v1.11.0 için
Çok iyi sağolun