Bed Wars ikon

Bed Wars

v1.1.5

Blockman GO'nun eğlenceli yatak savaşı oyunu karşınızda: Bed Wars. PVP tabanlı geliştirilen Bed Wars, rakip takımların yataklarını yok etmeniz gereken eğlenceli kurgusuyla öne çıkıyor.

 

Aslında oyunu Egg Wars'a benzetebiliriz: İki oyun kurgusu bakımından birbirine çok benziyor, ancak oyun alanları ve haritalarda biraz fark var. Bed Wars oyununun mantığı da Egg Wars ile aynı: 16 oyuncu, 4 takım halinde 4 farklı ada üzerinde oyuna başlıyor ve birbirlerinin yataklarını yok etmek için mücadele ediyorlar. Tabi bu mücadeleyi yapabilmek için altın ve çeşitli mücevherlere ihtiyacınız olacak, bunu da ada üzerindeki tüccarlardan elde etmeniz gerekiyor.

 

Kaynaklarınızı toplayıp, kendi adanızdaki yatağı güvenli bir şekilde koruyorsanız artık rakip adalara saldırmaya başlayabilirsiniz. Bunun en iyi yolu rakip adaya giden bir tünel inşa etmek. Daha sonra rakip takımın yatağını yok ederek tüm takımları yenmeniz gerekiyor. Tabii ki en sona kalan takım oyunu kazanmış oluyor.

 

Diğer Android Blockman oyunları gibi Bed Wars oyununun grafikleri piksel tabanlı ve HD kalitede. Bed Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bed Wars ekran görüntüleri Bed Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciBlockman Multiplayer

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi17.09.2018 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1155

Dosya boyutu 77.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9012

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder