Bed Wars ikon

Bed Wars APK

v1.8.3

Blockman GO'nun eğlenceli yatak savaşı oyunu karşınızda: Bed Wars. PVP tabanlı geliştirilen Bed Wars, rakip takımların yataklarını yok etmeniz gereken eğlenceli kurgusuyla öne çıkıyor.


Aslında oyunu Egg Wars'a benzetebiliriz: İki oyun kurgusu bakımından birbirine çok benziyor, ancak oyun alanları ve haritalarda biraz fark var. Bed Wars oyununun mantığı da Egg Wars ile aynı: 16 oyuncu, 4 takım halinde 4 farklı ada üzerinde oyuna başlıyor ve birbirlerinin yataklarını yok etmek için mücadele ediyorlar. Tabi bu mücadeleyi yapabilmek için altın ve çeşitli mücevherlere ihtiyacınız olacak, bunu da ada üzerindeki tüccarlardan elde etmeniz gerekiyor.


Kaynaklarınızı toplayıp, kendi adanızdaki yatağı güvenli bir şekilde koruyorsanız artık rakip adalara saldırmaya başlayabilirsiniz. Bunun en iyi yolu rakip adaya giden bir tünel inşa etmek. Daha sonra rakip takımın yatağını yok ederek tüm takımları yenmeniz gerekiyor. Tabii ki en sona kalan takım oyunu kazanmış oluyor.


Diğer Android Blockman oyunları gibi Bed Wars oyununun grafikleri piksel tabanlı ve HD kalitede. Bed Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bed Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bed Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bed Wars ekran görüntüleri Bed Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bed Wars APK son sürüm ile oyun optimize edilmiş.

Yorumlar

Bed Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Bed Wars v1.8.3 için
çok güzel