Bed Wars ikon

Bed Wars APK

v1.8.1.1

Bed Wars Açıklama

Blockman GO'nun eğlenceli yatak savaşı oyunu karşınızda: Bed Wars. PVP tabanlı geliştirilen Bed Wars, rakip takımların yataklarını yok etmeniz gereken eğlenceli kurgusuyla öne çıkıyor.


Aslında oyunu Egg Wars'a benzetebiliriz: İki oyun kurgusu bakımından birbirine çok benziyor, ancak oyun alanları ve haritalarda biraz fark var. Bed Wars oyununun mantığı da Egg Wars ile aynı: 16 oyuncu, 4 takım halinde 4 farklı ada üzerinde oyuna başlıyor ve birbirlerinin yataklarını yok etmek için mücadele ediyorlar. Tabi bu mücadeleyi yapabilmek için altın ve çeşitli mücevherlere ihtiyacınız olacak, bunu da ada üzerindeki tüccarlardan elde etmeniz gerekiyor.


Kaynaklarınızı toplayıp, kendi adanızdaki yatağı güvenli bir şekilde koruyorsanız artık rakip adalara saldırmaya başlayabilirsiniz. Bunun en iyi yolu rakip adaya giden bir tünel inşa etmek. Daha sonra rakip takımın yatağını yok ederek tüm takımları yenmeniz gerekiyor. Tabii ki en sona kalan takım oyunu kazanmış oluyor.


Diğer Android Blockman oyunları gibi Bed Wars oyununun grafikleri piksel tabanlı ve HD kalitede. Bed Wars APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Bed Wars APK güncel sürümü ile oyunda sorunlar düzeltilmiş.

Bed Wars ekran görüntüleri Bed Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.1.1

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.09.2018 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4292

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9012

GÜVENLİKİndireceğiniz Bed Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.bedwar

APK imzası: fd044ecfdaea25625a9e7cc2015a7d1fd8cf20ae

Bed Wars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bed Wars versiyonları:
  • 1. Bed Wars v1.8.3
  • 2. Bed Wars v1.5.5
  • 3. Bed Wars v1.4.6
  • 4. Bed Wars v1.1.5

Bed Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bed Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

18 kullanıcı oyuna göre

Bed Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Bed Wars v1.8.3 için
çok güzel