Wolf Online ikon

Wolf Online

v3.1.2

Aksiyon ve macera oyunu Wolf Online kurtların ırklarını korumak için verdikleri amansız mücadeleyi konu alan oldukça başarılı bir oyun.


Oyunun mantığı oldukça basit, ancak oynaması bir o kadar zor. Dağ Kurdu, Kar Kurdu ve Yaban Kurdu olmak üzere üç farklı kurt türünden birisini seçerek başladığınız oyunda farklı oyun modlarında mücadele veriyorsunuz. Tek kişilik, PvP ve çok oyunculu Ejderha Savaşları isimlerindeki oyun modları arasında yalnızca tek kişilik modu tek başınıza oynuyorsunuz. Kurdunuzla avcılık macerasına çıktığınız bu mod haricindeki tüm modlar gerçek oyunculardan oluşan birer arena durumunda. Bu yüzden seçeceğiniz kurt türünün özelliklerini iyi incelemenizde fayda var. Gelişimi ve büyümesi yavaş gerçekleşen kurt türünü seçerseniz oyunda işiniz oldukça zor. Ancak bunun da bir çözümü var: arkadaşlarınızı çağırmak. Kendinize ortak seçeceğiniz kişileri saldırı aldığınız bir anda hemen çağırarak size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı yardım çağrısını onlar da size yapabilirler, bu yüzden ekrana gelecek mesajlara dikkat etmelisiniz.


Wolf Online'da 6 farklı harita yer alıyor ve hepsinin coğrafi özellikleri birbirinden farklı. Başarılı grafiklerle desteklenmiş bölümlerde uygulamanız gereken saldırı ve savunma stratejileri her zaman canlı tutmalısınız. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynamak mümkün, ancak kurdunuzu çabuk geliştirmek için bazı oyun içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Wolf Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wolf Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Wolf Online APK son sürüm güncellemesi ile oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.2

Geliştirici1Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi18.09.2017 - 16:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme692

Dosya boyutu 140 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7810

Güvenlik seçicileri
Wolf Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Wolf Online versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder