Wolf Online

Wolf Online

v2.1.1

Aksiyon ve macera oyunu Wolf Online kurtların ırklarını korumak için verdikleri amansız mücadeleyi konu alan oldukça başarılı bir oyun.

 

Oyunun mantığı oldukça basit, ancak oynaması bir o kadar zor. Dağ Kurdu, Kar Kurdu ve Yaban Kurdu olmak üzere üç farklı kurt türünden birisini seçerek başladığınız oyunda farklı oyun modlarında mücadele veriyorsunuz. Tek kişilik, PvP ve çok oyunculu Ejderha Savaşları isimlerindeki oyun modları arasında yalnızca tek kişilik modu tek başınıza oynuyorsunuz. Kurdunuzla avcılık macerasına çıktığınız bu mod haricindeki tüm modlar gerçek oyunculardan oluşan birer arena durumunda. Bu yüzden seçeceğiniz kurt türünün özelliklerini iyi incelemenizde fayda var. Gelişimi ve büyümesi yavaş gerçekleşen kurt türünü seçerseniz oyunda işiniz oldukça zor. Ancak bunun da bir çözümü var: arkadaşlarınızı çağırmak. Kendinize ortak seçeceğiniz kişileri saldırı aldığınız bir anda hemen çağırarak size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı yardım çağrısını onlar da size yapabilirler, bu yüzden ekrana gelecek mesajlara dikkat etmelisiniz.

 

Wolf Online'da 6 farklı harita yer alıyor ve hepsinin coğrafi özellikleri birbirinden farklı. Başarılı grafiklerle desteklenmiş bölümlerde uygulamanız gereken saldırı ve savunma stratejileri her zaman canlı tutmalısınız. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynamak mümkün, ancak kurdunuzu çabuk geliştirmek için bazı oyun içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Geliştirici1Games

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme279

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 130 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7810

Wolf Online Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder