Wolf Online ikon

Wolf Online APK

v3.6.1

Wolf Online Açıklama

Aksiyon ve macera oyunu Wolf Online kurtların ırklarını korumak için verdikleri amansız mücadeleyi konu alan oldukça başarılı bir oyun.


Oyunun mantığı oldukça basit, ancak oynaması bir o kadar zor. Dağ Kurdu, Kar Kurdu ve Yaban Kurdu olmak üzere üç farklı kurt türünden birisini seçerek başladığınız oyunda farklı oyun modlarında mücadele veriyorsunuz. Tek kişilik, PvP ve çok oyunculu Ejderha Savaşları isimlerindeki oyun modları arasında yalnızca tek kişilik modu tek başınıza oynuyorsunuz. Kurdunuzla avcılık macerasına çıktığınız bu mod haricindeki tüm modlar gerçek oyunculardan oluşan birer arena durumunda. Bu yüzden seçeceğiniz kurt türünün özelliklerini iyi incelemenizde fayda var. Gelişimi ve büyümesi yavaş gerçekleşen kurt türünü seçerseniz oyunda işiniz oldukça zor. Ancak bunun da bir çözümü var: arkadaşlarınızı çağırmak. Kendinize ortak seçeceğiniz kişileri saldırı aldığınız bir anda hemen çağırarak size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı yardım çağrısını onlar da size yapabilirler, bu yüzden ekrana gelecek mesajlara dikkat etmelisiniz.


Wolf Online'da 6 farklı harita yer alıyor ve hepsinin coğrafi özellikleri birbirinden farklı. Başarılı grafiklerle desteklenmiş bölümlerde uygulamanız gereken saldırı ve savunma stratejileri her zaman canlı tutmalısınız. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynamak mümkün, ancak kurdunuzu çabuk geliştirmek için bazı oyun içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Son güncellemede neler var?

Wolf Online APK son sürüm ile oyuna yeni kurtlar eklenmiş.

Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri Wolf Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.1

Geliştirici1Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.09.2017 - 16:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme826

Dosya boyutu 359 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7810

GÜVENLİKİndireceğiniz Wolf Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hanaGames.WolfOnline

APK imzası: 73b81545b9423fc860a0411b3f269bd5b716ce54

Wolf Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Wolf Online versiyonları:
  • 1. Wolf Online v2.1.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Wolf Online oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Wolf Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wolf Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

9 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder