Dungeon & Heroes ikon

Dungeon & Heroes APK

v1.5.18

RPG tabanlı Dungeon & Heroes oyununda bilinmeyen topraklarda macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

 

Oyunun hikayesi fantastik kahramanların fırtına nedeniyle yolunu kaybetmesi üzerine başlıyor. Kötülük dolu zindanlara giden yeni yolda kahramanlarla bilrikte mücadele edecek ve onların hayatta kalmalarını sağlamak için aksiyon dolu savaşlara katılacaksınız. Oyun RPG tabanlı olduğu için karakterlerinzin savaşçı yeteneklerini geliştirmek öncelikli görevleriniz arasında, bunu da çevreden toplayacağınız sandık ve özel taş gibi materyallerle yapabiliyorsunuz.

 

İlk bölümlerden itibaren, kahramanlarınız için bir merkezi üs kuruyor ve buradan oyunu yönetmeye başlıyorsunuz. Bu üsün en önemli özelliği ise çevreden toplayacağınız materyalleri burada toplayacak olmanız. Bunu bilen diğer oyuncuların saldırılarına karşı kale inşa etmeniz, büyülerle devasa canavarlar türetmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bu canavarları eğiterek savaşlarda da kullanma şansınız bulunuyor.

 

Birinci şahıs gözünden (FPS tarzında) oynanan oyun 3 boyutlu grafikleri ile başarılı bir çevre modellemesi sunuyor. DroidHen stüdyosu tarafından geliştirilen ve epik kahramanların olağanüstü mücadelesini konu alan oyunu oynamak için Dungeon & Heroes APK dosyasını indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Dungeon & Heroes ekran görüntüleri Dungeon & Heroes ekran görüntüleri Dungeon & Heroes ekran görüntüleri Dungeon & Heroes ekran görüntüleri Dungeon & Heroes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder