Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft

Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft

v1.0.5
reklamlar
Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft
Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft Açıklama

Sonsuz sanal dünya oyunu Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ile kendi dünyanızı inşa edecek ve diğer oyuncuların bölgelerini keşfedeceksiniz.

 

Gerçek zamanlı oluşan sanal dünyayı oyuncularla buluşturan Exploration Craft, keşfedilecek büyük bir dünya ve ihtiyacınız olan malzemeler için birçok farklı kaynak içeriyor. Silah üretmekten, bitki yetiştirme ve çete organizasyonlarına kadar hemen her şeyi yapabildiğiniz sanal dünya oyunu gece ve gündüz döngüsünde farklı maceralarla karşınıza çıkıyor. Özellikle yaban hayvanları ve diğer oyuncuların kurduğu saldırgan çeteler gece saatlerinde çok hareketli oluyor, barınağınızı inşa ettikten sonra kendi çetenizi kurarak düşmanlarınıza karşı saldırıya geçebilirsiniz. Exploration Craft'ta her şey mümkün.

 

Üç boyutlu ve piksel blok tarzı grafiklerle geliştirilen oyun hayal gücünüzü harekete geçirebilecek kadar kaliteli bir deneyim sunuyor. Oyunu tamamen ücretsiz olarak oynamak mümkün, ancak bazı malzemeleri oyun içi dükkandan oyun içi satın alma özelliği ile elde edebilirsiniz. Macera dolu sanal dünya oyunu Exploration Craft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: