Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ikon

Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft

v1.0.7

Sonsuz sanal dünya oyunu Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ile kendi dünyanızı inşa edecek ve diğer oyuncuların bölgelerini keşfedeceksiniz.

 

Gerçek zamanlı oluşan sanal dünyayı oyuncularla buluşturan Exploration Craft, keşfedilecek büyük bir dünya ve ihtiyacınız olan malzemeler için birçok farklı kaynak içeriyor. Silah üretmekten, bitki yetiştirme ve çete organizasyonlarına kadar hemen her şeyi yapabildiğiniz sanal dünya oyunu gece ve gündüz döngüsünde farklı maceralarla karşınıza çıkıyor. Özellikle yaban hayvanları ve diğer oyuncuların kurduğu saldırgan çeteler gece saatlerinde çok hareketli oluyor, barınağınızı inşa ettikten sonra kendi çetenizi kurarak düşmanlarınıza karşı saldırıya geçebilirsiniz. Exploration Craft'ta her şey mümkün.

 

Üç boyutlu ve piksel blok tarzı grafiklerle geliştirilen oyun hayal gücünüzü harekete geçirebilecek kadar kaliteli bir deneyim sunuyor. Oyunu tamamen ücretsiz olarak oynamak mümkün, ancak bazı malzemeleri oyun içi dükkandan oyun içi satın alma özelliği ile elde edebilirsiniz. Macera dolu sanal dünya oyunu Exploration Lite Craft APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

İlerlemeleri kaydetme sırasında yaşanan sorun çözülmüş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.7

GeliştiriciCanaryDroid

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.10.2017 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1191

Dosya boyutu 12.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7909

Güvenlik seçicileri
Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Dünya Keşfi - Exploration Lite Craft versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder