Sky Wars ikon

Sky Wars APK

v1.8.1.1

Sky Wars Açıklama

Blockman GO'nun en sevilen hayatta kalma modu artık Sky Wars oyunuyla kullanıma sunuldu. Sky Wars APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın!


Blockman modunu bilenler oyunu biliyor zaten, ancak bilmeyenler için kısaca bahsedelim: Sky Wars piksel tarzı grafiklere sahip başarılı bir hayatta kalma oyunudur. Android macera oyunları arasında oldukça popüler olan Sky Wars'ta 8 oyuncu boş ve ıssız bir adaya düştüklerinde savaş başlıyor. Her oyuncunun amacı ise aynı: silah ve benzeri ekipmanları toplayarak son hayatta kalan oyuncu olmak için kıyasıya savaşmak.


Sky Wars'ın eğlenceli yanı ise savaş alanında blok inşasını kullanarak köprü, yol ve kule gibi yapılar yapabilmesi. Hatta bazen silahlara ulaşabilmek ve adalar arasında gezebilmek için bunları yapmanız şart. Oyunun grafik yapısı dediğimiz gibi piksel tarzda geliştirilmiş ve oldukça eğlenceli görünüyor. Sky Wars APK dosyasını indirerek hemen oynayın! İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Sky Wars APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş.

Sky Wars ekran görüntüleri Sky Wars ekran görüntüleri Sky Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.1.1

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.09.2018 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1778

Dosya boyutu 124 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9004

GÜVENLİKİndireceğiniz Sky Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.skywar

APK imzası: c78bd2a8126d29aad007bddc775b2e3d42d8c3cc

Sky Wars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sky Wars versiyonları:
  • 1. Sky Wars v1.4.2
  • 2. Sky Wars v1.1.5

Sky Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sky Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

8 kullanıcı oyuna göre

Sky Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Sky Wars v1.1.5 için
Hocam Adalet namluda Afrin APK