Sky Wars ikon

Sky Wars APK

v1.4.2

Blockman GO'nun en sevilen hayatta kalma modu artık Sky Wars oyunuyla kullanıma sunuldu. Sky Wars APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın!

 

Blockman modunu bilenler oyunu biliyor zaten, ancak bilmeyenler için kısaca bahsedelim: Sky Wars piksel tarzı grafiklere sahip başarılı bir hayatta kalma oyunudur. Android macera oyunları arasında oldukça popüler olan Sky Wars'ta 8 oyuncu boş ve ıssız bir adaya düştüklerinde savaş başlıyor. Her oyuncunun amacı ise aynı: silah ve benzeri ekipmanları toplayarak son hayatta kalan oyuncu olmak için kıyasıya savaşmak.

 

Sky Wars'ın eğlenceli yanı ise savaş alanında blok inşasını kullanarak köprü, yol ve kule gibi yapılar yapabilmesi. Hatta bazen silahlara ulaşabilmek ve adalar arasında gezebilmek için bunları yapmanız şart. Oyunun grafik yapısı dediğimiz gibi piksel tarzda geliştirilmiş ve oldukça eğlenceli görünüyor. Sky Wars APK dosyasını indirerek hemen oynayın! İyi eğlenceler.

Sky Wars ekran görüntüleri Sky Wars ekran görüntüleri Sky Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Sky Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Sky Wars v1.1.5 için
Hocam Adalet namluda Afrin APK