Survival Island: EVO 2 ikon

Survival Island: EVO 2 APK

v3.243

Survival Island: EVO 2 Açıklama

Android'in hayatta kalma oyunu Survival Island: EVO 2 ile ıssız bir adada sıfırdan bir yaşam kurma macerası sizi bekliyor.


Oyundaki temel göreviniz, adaya nasıl ve nereden geldiğini hatırlamayan karakteri zorlu doğa şartlarına ve yaban hayvanlarından koruyarak hayatta tutmak. İnsanın birinci ihtiyacı olan yiyecek bulma göreviyle başlayan oyunun ilerleyen bölümlerinde karakteriniz için tam bir yeni dünya kurmaya çalışıyorsunuz. Ağaçlardan yapacağınız aletlerle karakterinizin avlanmasına, ev yapmasına ve hayatta kalmasına ihtiyaç duyduğu her şeyi yapmasına yardım etmelisiniz.


Karakterinizi hayatta tuttukça oyun içi sürpriz ödüller kazanıyor ve bu ödüllerle karakterinizin ihtiyacı olan materyalleri satın alabilirsiniz. İlkel bir yaşamın sıfırdan inşasını konu alan Survival Island: EVO 2'nin macerasına katılmak için Survival Island: EVO 2 APK dosyasını indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın.

Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.243

GeliştiriciPRIDEGAMESSTUDIO OU PLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi22.07.2019 - 20:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3021

Dosya boyutu 99.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9776

GÜVENLİKİndireceğiniz Survival Island: EVO 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dbSoftware.sievolve

APK imzası: bcbb69bf479bb121a89689268a74647b01b5da9a

Survival Island: EVO 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Survival Island: EVO 2 versiyonları:
  • 1. Survival Island: Evolve

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Survival Island: EVO 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Survival Island: Evolve için
cok iyi laaâaaaaaaaaaaaaaaaa