Survival Island: EVO 2 ikon

Survival Island: EVO 2

v3.243

Android'in hayatta kalma oyunu Survival Island: EVO 2 ile ıssız bir adada sıfırdan bir yaşam kurma macerası sizi bekliyor.


Oyundaki temel göreviniz, adaya nasıl ve nereden geldiğini hatırlamayan karakteri zorlu doğa şartlarına ve yaban hayvanlarından koruyarak hayatta tutmak. İnsanın birinci ihtiyacı olan yiyecek bulma göreviyle başlayan oyunun ilerleyen bölümlerinde karakteriniz için tam bir yeni dünya kurmaya çalışıyorsunuz. Ağaçlardan yapacağınız aletlerle karakterinizin avlanmasına, ev yapmasına ve hayatta kalmasına ihtiyaç duyduğu her şeyi yapmasına yardım etmelisiniz.


Karakterinizi hayatta tuttukça oyun içi sürpriz ödüller kazanıyor ve bu ödüllerle karakterinizin ihtiyacı olan materyalleri satın alabilirsiniz. İlkel bir yaşamın sıfırdan inşasını konu alan Survival Island: EVO 2'nin macerasına katılmak için Survival Island: EVO 2 APK dosyasını indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın.

Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.243

GeliştiriciPRIDEGAMESSTUDIO OU PLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi22.07.2019 - 20:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2935

Dosya boyutu 97.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9776

Güvenlik seçicileri
Survival Island: EVO 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Survival Island: EVO 2 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Survival Island: Evolve için
cok iyi laaâaaaaaaaaaaaaaaaa