Survival Island: EVO 2 ikon

Survival Island: EVO 2 APK

v3.243

Android'in hayatta kalma oyunu Survival Island: EVO 2 ile ıssız bir adada sıfırdan bir yaşam kurma macerası sizi bekliyor.


Oyundaki temel göreviniz, adaya nasıl ve nereden geldiğini hatırlamayan karakteri zorlu doğa şartlarına ve yaban hayvanlarından koruyarak hayatta tutmak. İnsanın birinci ihtiyacı olan yiyecek bulma göreviyle başlayan oyunun ilerleyen bölümlerinde karakteriniz için tam bir yeni dünya kurmaya çalışıyorsunuz. Ağaçlardan yapacağınız aletlerle karakterinizin avlanmasına, ev yapmasına ve hayatta kalmasına ihtiyaç duyduğu her şeyi yapmasına yardım etmelisiniz.


Karakterinizi hayatta tuttukça oyun içi sürpriz ödüller kazanıyor ve bu ödüllerle karakterinizin ihtiyacı olan materyalleri satın alabilirsiniz. İlkel bir yaşamın sıfırdan inşasını konu alan Survival Island: EVO 2'nin macerasına katılmak için Survival Island: EVO 2 APK dosyasını indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın.

Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri Survival Island: EVO 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Survival Island: EVO 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Survival Island: Evolve için
cok iyi laaâaaaaaaaaaaaaaaaa