MultiCraft - Free Miner! ikon

MultiCraft - Free Miner! APK

v1.1.9

MultiCraft - Free Miner! Açıklama

MultiCraft - Free Miner! ile kendi sanal dünyanızı oluşturun.


Oyunun temel kurgusu vahşi bir doğada hayatta kalmak üzerine kurulmuş. Geniş ve açık harita üzerinde vahşi hayvanlar ve zorlu doğa koşullarına karşı hem yaratıcılık hem de madencilik yeteneklerinizi kullanarak kendi dünyanızı kurmaya çalışıyorsunuz. MultiCraft'ı diğer sanal dünya oyunlarından ayıran en önemli özelliği sınırsız bir doğa kaynağını oyunculara sunması, keşfedeceğiniz onlarca çeşit kaynağı kullanarak istediğiniz tarzda blok inşaatı yapabiliyor ve yaratıcılık yeteneklerinizi kullanabiliyorsunuz.


Minecraft benzeri oyunlar arasında yer alan MultiCraft kendine özgü oyun kurgusu ile oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Tamamen ücretsiz olan MultiCraft APK dosyasını indirerek macera dolu sanal dünya oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

MultiCraft - Free Miner! ekran görüntüleri MultiCraft - Free Miner! ekran görüntüleri MultiCraft - Free Miner! ekran görüntüleri MultiCraft - Free Miner! ekran görüntüleri MultiCraft - Free Miner! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.9

GeliştiriciMultiCraft Official

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi17.05.2018 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1417

Dosya boyutu 12.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8738

GÜVENLİKİndireceğiniz MultiCraft - Free Miner! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mobi.MultiCraft

APK imzası: 662d93aafa86f669a018c89b08be43d6760c3cf6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.1

8 kullanıcı oyuna göre

MultiCraft - Free Miner! için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce MultiCraft - Free Miner! v1.1.9 için
Bilmiyor ama güzele benziyo