Craft Parkour: 3D Blocky Race ikon

Craft Parkour: 3D Blocky Race APK

v1.11.8

Craft Parkour 3D Blocky Race oyunuyla macera dolu parkur yarışlarına katılın.


Piksel grafikerle geliştirilen blok dünyasının yeni oyunuyla tanışın: Craft Parkour 3D Blocky Race. Bloklardan oluşan sonsuz bir parkurun yer aldığı oyunda macera dolu bir hikaye sizi bekliyor. Bir tür koşu oyunu kurgusuna sahip olan Craft Parkour'da bloklar üzerinden koşacak, engellerden kaçacak ve doğadaki vahşi hayvanlardan kurtulmaya çalışacaksınız.


Başarılı simülasyon yapısına sahip olan Craft Parkour 3D Blocky Race'da karakterinizi kontrol etmek için parmaklarınızı kullanmanız yeterli, ancak zorlu parkurda aynı zamanda yeteneklerinize güvenmek zorundasınız. 30'dan fazla seviye ve onlarca parkurun yer aldığı bu oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Craft Parkour 3D Blocky Race APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Craft Parkour: 3D Blocky Race nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Craft Parkour: 3D Blocky Race APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Craft Parkour: 3D Blocky Race ekran görüntüleri Craft Parkour: 3D Blocky Race ekran görüntüleri Craft Parkour: 3D Blocky Race ekran görüntüleri Craft Parkour: 3D Blocky Race ekran görüntüleri Craft Parkour: 3D Blocky Race ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder