Lokicraft 5 Crafting ikon

Lokicraft 5 Crafting APK

v1.19.5

Lokicraft 5 Crafting Açıklama

Lokicraft 5 Crafting APK, Android için geliştirilen başarılı bir sandbox oyunudur.


Oyuncuların yaratıcılık yeteneklerine odaklanan Lokicraft 5 Crafting oyununda kendi hayal gücünüzden yola çıkarak sonsuz bir dünya inşa edeceksiniz. Crafting ve building tarzına sahip oyun Minecraft benzeri bir Android sanal dünya oyunudur. Çoğu oyun severin bildiği gibi Minecraft APK oyununda fantastik bir macera bulunuyor. Lokicraft 5 oyununda da benzeri bir kurgu ve sonsuz bir açık dünya yer alıyor. Oyundaki açık dünyayı keşfederek hayalinizdeki her şeyi inşa edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, dünyadaki kaynakları keşfetmek ve kullanmak.


Lokicraft 5 Crafting tamamen oyuncuların hayal gücüne dayalı bir Android oyun. Kendi istediğiniz şekilde her şeyi inşa edebilirsiniz. Basit bir ev kurarak başlayabilir, daha sonra devasa kale inşa ederek oyunda göz alıcı binaları yapabilirsiniz. 3 boyutlu ve 8-bit piksel grafiklerle geliştirilen oyun Minecraft benzeri oyunlar arasında oldukça popüler. Minecraft tarzı oyunları seviyorsanız Lokicraft 5 oyununu denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu oynamak için Lokicraft 5 Crafting APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Lokicraft 5 Crafting ekran görüntüleri Lokicraft 5 Crafting ekran görüntüleri Lokicraft 5 Crafting ekran görüntüleri Lokicraft 5 Crafting ekran görüntüleri Lokicraft 5 Crafting ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19.5

GeliştiriciDenepa

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi30.03.2023 - 11:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 301 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11357

GÜVENLİKİndireceğiniz Lokicraft 5 Crafting APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.denepa.lokicraft5

APK imzası: 0c6e6220ac1fe529dd4b6686eb78196cf3c12521

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder