Terraria ikon

Terraria APK

v1.3.0.7.7

Sanal dünya inşa etme oyunları arasında Minecraft ile birlikte öne çıkan Terraria, kendi dünyanızı keşfetme ve inşa etme tarzına sahip eğlenceli bir Android oyunu. Oluşturacağınız dünyada sizlere yardımcı olacak, doğadaki diğer canlılara ve size zarar vermek isteyenlere karşı silah, zırh, büyü, iksir gibi binlerce karışımı kullanabileceksiniz. Elbette bu karışımlar sanal dünyanızı keşfettikçe karşınıza çıkacak.


Oyun içerisinde ihtiyacınız olan birçok blok, inşaat malzemeleri, su, ateş gibi materyallerden farklı olarak gece gündüz döngüsü sayesinde oyunun macerasını ve gerçekliğini hissedeceksiniz. Terrarianslar'ın geceleri dinlenmesi sürekli keşfe çıkmaları için olmazsa olmaz.


Piksel tarzı grafikler ve geniş bir sanal dünya haritasıyla öne çıkan oyun büyük bir macerayı oyuncularla buluşturuyor. Terraria APK dosyasını şimdi indirin ve kendi dünyanızı oluşturmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Terraria ekran görüntüleri Terraria ekran görüntüleri Terraria ekran görüntüleri Terraria ekran görüntüleri Terraria ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Terraria APK güncellemesi ile oyundaki birçok hata düzeltilmiş.

Artıları

Çok oyuncu (multiplayer modu) desteği,

Gerçekçi sanal dünya,

Keşfedilmeyi bekleyen çarpıcı dünya.

Eksileri

Yüksek RAM gereksinimi.

Yorumlar

Terraria için toplam 166 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Terraria v1.3.0.7.7 için
bilgiseara nasıl oynarım bilmem ama telfonda herşeyi yükliye bilirsiniz
Ziyaretçi10 ay önce Terraria v1.3.0.7.7 için
Abi Altta çıkan yazı nasıl kaldırılıyor?
Ziyaretçi12 ay önce Terraria v1.3.0.7.7 için
Indiriyorum ama paket bisey diyor
Ziyaretçi1 yıl önce Terraria v1.3.0.7.7 için
Bu site bi harikadostum tamamen güvenli çok iyi ya AA indirin
Ziyaretçi1 yıl önce Terraria v1.3.0.7.7 için
Bende iniyor ama açınca dosya ayrïştırilamadi diyor onceden buradan oyun indirdim hic sıkıntı çikmadi ama şimdi terrariada sıkinti cikiyor