MergeCrafter Magic Merge World ikon

MergeCrafter Magic Merge World APK

v2.1.4

MergeCrafter Magic Merge World Açıklama

MergeCrafter Magic Merge World APK oyunu ile eğlenceli Runaria dünyasına adım atın.


MergeCrafter, bulmaca tabanlı geliştirilen eğlenceli bir birleştirme oyunu olarak tasarlanmış. Minecraft benzeri sanal dünya oyunlarına benzeyen grafikleriyle dikkat çeken bu oyun birleştirme tarzına sahip. Oyundaki göreviniz, Merge sihirli tekniğiyle platform üzerindeki eşyaları birleştirmek ve bulmacayı çözmek. MergeCrafter'in eğlenceli oyun yapısı sizi kendisine çekecek, boş zamanlarınızı eğlenerek geçireceksiniz.


MergeCrafter oyununda birleştirilebilir birçok eşya ve orman, mağara ve çöl gibi birçok platform modellemesi bulunuyor. Günlük görevlerde bile değişen oyun modellemesi ile sıkılmadan oynayacağınız bu Android oyun tamamen ücretsiz. MergeCrafter APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

MergeCrafter Magic Merge World ekran görüntüleri MergeCrafter Magic Merge World ekran görüntüleri MergeCrafter Magic Merge World ekran görüntüleri MergeCrafter Magic Merge World ekran görüntüleri MergeCrafter Magic Merge World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.4

GeliştiriciFiveamp

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi21.02.2024 - 20:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 120 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11602

GÜVENLİKİndireceğiniz MergeCrafter Magic Merge World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fiveamp.mergecrafter

APK imzası: 96ab88ef683a2cfb7f0e5e8c9e6c95f5ee58ea8f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder