Cops N Robbers 2 ikon

Cops N Robbers 2 APK

v2.2.2

Cops N Robbers 2 macera dolu kurgusuyla dikkat çeken sürükleyici bir hapishane oyunu.

 

Cezaevinde geçen oyun konusunda iki farklı tabana sahip görev sistemi bulunuyor. Birincisinde Polis, ikincisinde ise hırsızlık görevleri bulunuyor. Bölüm başlangıcında hangi görevi oynayacağınızı seçtikten sonra kendinizi macera dolu bir hikayenin ortasında buluyorsunuz. Oyundaki tüm görevler Batı Pasifik Hapishanesi'nde geçiyor. Polis görevlerini seçerseniz hapishaneyi soymaya çalışan hırsızları yakalamaya; hırsız rolünü seçerseniz de polislere yakalanmadan hem soygun hem de kaçış görevlerini yapmaya çalışıyorsunuz.

 

Cops N Robbers 2 özellikle büyük haritası sayesinde çok geniş bir oyun kurgusu sunmayı başarıyor. Oyundaki tüm oyuncuların gerçek dünyadan oyunculardan olması sayesinde de tam bir multiplayer deneyimi yaşanıyor. Bu sürükleyici macera ve gizem dolu görevleri oynayabilmek için Cops N Robbers 2 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder