Cops N Robbers 2 ikon

Cops N Robbers 2

v2.2.2

Cops N Robbers 2 macera dolu kurgusuyla dikkat çeken sürükleyici bir hapishane oyunu.

 

Cezaevinde geçen oyun konusunda iki farklı tabana sahip görev sistemi bulunuyor. Birincisinde Polis, ikincisinde ise hırsızlık görevleri bulunuyor. Bölüm başlangıcında hangi görevi oynayacağınızı seçtikten sonra kendinizi macera dolu bir hikayenin ortasında buluyorsunuz. Oyundaki tüm görevler Batı Pasifik Hapishanesi'nde geçiyor. Polis görevlerini seçerseniz hapishaneyi soymaya çalışan hırsızları yakalamaya; hırsız rolünü seçerseniz de polislere yakalanmadan hem soygun hem de kaçış görevlerini yapmaya çalışıyorsunuz.

 

Cops N Robbers 2 özellikle büyük haritası sayesinde çok geniş bir oyun kurgusu sunmayı başarıyor. Oyundaki tüm oyuncuların gerçek dünyadan oyunculardan olması sayesinde de tam bir multiplayer deneyimi yaşanıyor. Bu sürükleyici macera ve gizem dolu görevleri oynayabilmek için Cops N Robbers 2 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri Cops N Robbers 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.2

GeliştiriciRiovox

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi03.06.2018 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme171

Dosya boyutu 45.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8787

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder