LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ikon

LONEWOLF (17+) - a Sniper Story APK

v1.2.95

Android için geliştirilen LONEWOLF (17+) - a Sniper Story, hikaye tabanlı sürükleyici bir macera ve sniper atış oyunudur.


Gizemli bir suikastçı karakterini kontrol edeceğiniz LONEWOLF, Neo-Noir tabanlı bir hikayeye sahip olarak ilerliyor. Neo-Noir hikayeler film sektöründe gerilim ve suçlara dayalıdır. Bu oyunda da tam olarak bu şekilde ilerliyor ve görevi yerine getirebilmeniz için karakterinizin psikolojisini iyi anlamanız gerekiyor. Kontrol ettiğiniz gizemli suikastçinin görevleri tamamlaması için ona yardım etmeniz şart. Zihindeki düşünceleri yatıştırın, rüzgarı hesaplayın ve ateş edin.


LONEWOLF'ta aslında bir suç örgütüne çalışıyorsunuz. Bu örgütün düşmanları veya aldığı işler nedeniyle bir keskin nişancıya ihtiyacı var. Tabii ki bu karakter sizsiniz. Amacınız, size verilen görevleri tamamlayarak örgütte adınızı duyurmanız ve bu gerilim dolu macerada kendi hikayenizi yazmanız. LONEWOLF tam olarak 5 saatlik bir öyküye sahip. Tüm hikaye bundan ibaret olsa da 30'dan fazla görev ile oyunu sıkılmadan oynayabilirsiniz.


Oyunun grafikleri konsol keyfini aratmayacak kadar kaliteli geliştirilmiş. Gerilim türüne dayalı karanlık grafik modellemesi ve akıcı oyun hikayesi ile LONEWOLF a Sniper Story kesinlikle denemeniz gereken sürükleyici bir oyun. LONEWOLF APK dosyasını ücretsiz indirin ve Neo-Noir'in ürpertici hikayesindeki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ekran görüntüleri LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ekran görüntüleri LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ekran görüntüleri LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ekran görüntüleri LONEWOLF (17+) - a Sniper Story ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder