Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ikon

Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü APK

v1.9

Kırmızı Çöp Adam APK, platform tabanlı kavgalara karışacağınız keyifli bir Android oyun.


Çeşitli haritalarda mücadele edeceğiniz Kırmızı Çöp Adam oyununda düşmanı yok etmek için savaşıyor, görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Animasyon tarzına sahip oyun yapısı sayesinde severek oynayacağınız oyun hem geniş içeriği hem de akıcı grafikleri ile keyifli bir deneyim sunuyor. Oyunun ana karakteri çöp adamlardan oluşuyor, kılıç ve bıçak gibi çeşitli silahları kullanarak düşmanı yok edin, bölgenizi kurtarın.


Great Arcade Games ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, Android oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor. Kırmızı Çöp Adam APK dosyasını hemen indirin ve platform tabanlı arcade mücadelesinin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ekran görüntüleri Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ekran görüntüleri Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ekran görüntüleri Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ekran görüntüleri Kırmızı Çöp Adam: Animasyon vs Çöp Adam Dövüşü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder