Subway Surfers ikon

Subway Surfers APK

v2.1.4

Android'in en popüler koşu oyunlarından birisi olan Subway Surfers'da onlarca ülkede trenlerin arasında polislere yakalanmadan koşabildiğiniz kadar koşmalısınız. Polisten kaçmak ve yakalanmamak için koşu yolunuzun üzerindeki jetpack ve kaykay paketlerini kapabilir veya koşu hızınızı sürekli en yüksekte tutmalısınız.


Jake, Tricky ve Fresh karakterlerinden birini seçerek başladığınız oyun hem kurgu hem de oynanış bakımından Android'in en iyi oyunları arasında yer alıyor. Oyunu en iyi yapan özellikleri arasında her versiyonda başka bir ülke ve şehirde koşu macerasını siz oyun severlere sunması başta geliyor. Her defasında farklı ve macera dolu bölümlerde oynamak oldukça zevkli geliyor.


Güncel Subway Surfers APK dosyasını veya sayfadaki 'versiyon geçmişi' kısmından istediğiniz eski bir versiyonu indirerek siz de bu eğlenceli maceraya katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Subway Surfers nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Subway Surfers APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Subway Surfers ekran görüntüleri Subway Surfers ekran görüntüleri Subway Surfers ekran görüntüleri Subway Surfers ekran görüntüleri Subway Surfers ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Subway Surfers APK son sürüm ile dünya turu Amsterdam'da devam ediyor:

Sezon Avı özelliğinde Mei ve Leaf Board'ın kilidi açılmış,

Yeni kıyafetler eklenmiş,

Oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış,

14 farklı yeni dil desteği eklenmiş.

Yorumlar

Subway Surfers için toplam 651 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Subway Surfers v2.1.4 için
Cok guzel ♥️
Ziyaretçi9 ay önce Subway Surfers için
Paralı değil dimi?
Ziyaretçi10 ay önce Subway Surfers için
hiç güzel değil
Ziyaretçi2 yıl önce Subway Surfers için
Çok güzel
Ziyaretçi2 yıl önce Subway Surfers için
Evet hemde ne kadar