Mousebusters ikon

Mousebusters APK

v1.0.9

Mousebusters APK ile hayaletlere karşı sürükleyici bir hikayeye katılın.


Büyük bir apartmanda geçen Mousebusters hikayesinde komşuları ve sizi rahatsız eden hayaletleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun kurgusu gayet eğlenceli. Hayaletleri yakalamak için Mousebusters ekibindeki diğer karakterlerle konuşmanız ve apartmandaki objeleri incelemeniz gerekiyor. Objelerde gördüğünüz her ipucu sizi hayaletlere bir adım daha yaklaştıracak. Yalnız dikkat edin, korkmak yok.


Mousebusters ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyun. 8bit piksel grafikleri ve eğlenceli kurgusu ile macera dolu anlar yaşamak için Mousebusters APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Mousebusters nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mousebusters APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mousebusters ekran görüntüleri Mousebusters ekran görüntüleri Mousebusters ekran görüntüleri Mousebusters ekran görüntüleri Mousebusters ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder