Live or Die : Survival ikon

Live or Die : Survival

v1.299

Live or Die : Survival APK oyunu, temelinde zombilere karşı yapıla mücadelede hayatta kalmaya çalışma oyunu olarak karışımıza çıkıyor. 

Oyun başlangıcında tamamen silahsız ve savunmasız olan karakteri, ormanlık alanda bulunabilecek, taş, odun, yiyecek vb. malzemeleri toplayarak hem hayatta kalmaya hem de her an karşınıza çıkabilecek olan zombilere karşı savunma aracı yani silah üretmeye çalışacaksınız. 

Live or Die : Survival oyunu hayatta kalmaya çalışma üzerine kurgulu olduğu için hayatta kalmak için her yolu denemeniz gerekiyor, karakteri hayatta tutmak için bir an evvel silah yapacak malzemeyi doğadan temin etmeniz gerekiyor. 

Nasıl hayatta kalacağınızı bilmiyor veya oyunu anlamadıysanız, ekranın sol alt tarafındaki auto tuşuna dokunarak karakteri otomatiğe alabilir ve hareketlerini izleyebilir, bu sayede oyunun ilerleyişini kolaylıkla anlayabilrsiniz. 

İyi oyunlar. 

Live or Die : Survival ekran görüntüleri Live or Die : Survival ekran görüntüleri Live or Die : Survival ekran görüntüleri Live or Die : Survival ekran görüntüleri Live or Die : Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.299

GeliştiriciPRIDEGAMESSTUDIO OU PLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi16.12.2018 - 22:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme163

Dosya boyutu 84.3 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 9235

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder