Live or Die: Survival ikon

Live or Die: Survival APK

v0.1.431

Live or Die: Survival APK oyunu, temelinde zombilere karşı yapıla mücadelede hayatta kalmaya çalışma oyunu olarak karışımıza çıkıyor.


Oyun başlangıcında tamamen silahsız ve savunmasız olan karakteri, ormanlık alanda bulunabilecek, taş, odun, yiyecek vb. malzemeleri toplayarak hem hayatta kalmaya hem de her an karşınıza çıkabilecek olan zombilere karşı savunma aracı yani silah üretmeye çalışacaksınız.


Live or Die: Survival (Yaşa ya da öl: hayatta kalma) oyunu hayatta kalmaya çalışma üzerine kurgulu olduğu için hayatta kalmak için her yolu denemeniz gerekiyor, karakteri hayatta tutmak için bir an evvel silah yapacak malzemeyi doğadan temin etmeniz gerekiyor.


Nasıl hayatta kalacağınızı bilmiyor veya oyunu anlamadıysanız, ekranın sol alt tarafındaki auto tuşuna dokunarak karakteri otomatiğe alabilir ve hareketlerini izleyebilir, bu sayede oyunun ilerleyişini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Live or Die: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Live or Die: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Live or Die: Survival ekran görüntüleri Live or Die: Survival ekran görüntüleri Live or Die: Survival ekran görüntüleri Live or Die: Survival ekran görüntüleri Live or Die: Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Live or Die: Survival APK güncel sürümüyle birlikte;

HUD işlem merkezi güncellenmiş,

Geceleri çıkan korkutucu grafikler kaldırılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder