Deep Town: Mining Factory ikon

Deep Town: Mining Factory APK

v4.4.7

Deep Town: Mining Factory, idle türünde geliştirilmiş eğlenceli bir mining oyunu.


Madencilik oyunu olan Deep Town: Mining Factory'de farklı bölgeleri kazarak yeni hikayeleri ortaya çıkarıyorsunuz. Oyun içerisinde kazılacak ondan fazla bölge bulunuyor. Her bölgenin de kendine has bir hikayesi var. Siz kazdıkça bu hikayeye göre oyun değişiyor ve sürükleyici kurguya saihp oluyor. Tabii ki bir oyunda madencilik varsa para kazanma da vardır. Bu oyunda da madenlerden para kazanacak ve yer üstündeki bölgeler için ihtiyacınız olan malzemeleri satın alabileceksiniz.


Deep Town: Mining Factory'nin mining yapısı oldukça geniş. İsterseniz birden fazla bölgede madencilik yapabiliyorsunuz. Ancak bu da yöneticilik becerinize bağlı. İyi bir maden yöneticisi olursanız, iş akışınız ve geliriniz o kadar başarılı oluyor. Madenlerde karşınıza çıkacak gizli mağaralarda karşılacağınız serüvenler; kömür, bakır ve altın gibi çeşitli maden kuyusu oyunu keyifle oynamanızı sağlayan diğer detaylar.


Android idle oyunları arasında yer alan bu oyun hem ücretsiz hem de internetsiz oynanabiliyor. Deep Town: Mining Factory APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek madencilik görevlerine başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Deep Town: Mining Factory nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Deep Town: Mining Factory APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Deep Town: Mining Factory ekran görüntüleri Deep Town: Mining Factory ekran görüntüleri Deep Town: Mining Factory ekran görüntüleri Deep Town: Mining Factory ekran görüntüleri Deep Town: Mining Factory ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder