Banana Kong 2: Koşu oyunu ikon

Banana Kong 2: Koşu oyunu APK

v1.3.8

Banana Kong 2: Koşu oyunu Açıklama

Banana Kong 2 APK, Android için geliştirilen keyifli bir koşu oyunudur.


Sevimli bir maymunun hikayesini konu alan Banana Kong 2 oyununda ormanlar içerisinde koşu macerasına katılacaksınız. Sık ormanlarda farklı türde ağaçların içerisinde ilerleyeceğiniz oyunda geniş bir hikaye var. Kontrol edeceğiniz maymunun hayvan dostları bu hikayede size eşlik ediyor. Sürprizlerle dolu dünyada sonsuz koşu deneyiminde tuzaklar ve engeller sizi durdurmaya çalışacak. Tüm bunları aşarak ilerlemeniz ve bölüm sonuna ulaşmanız şart.


Oyun temelde koşu oyunu olduğu için, bölümlerde yer yer rekabete dayalı yarışmalar da yapılıyor. Bu yarışlarda en kısa sürede parkuru bitirmeye çalışıyorsunuz. Rakiplerinizi yendiğinizde daha fazla ödül puanı kazanacak ve bunları ekipmanlarınızı geliştirmek için kullanacaksınız. Banana Kong 2 oyununun geniş içeriğinde her koşu bölümü farklı bir temaya sahip. Kaliteli grafiklerle geliştirilen doğal ortam modellemesi oyunun keyfini artırmış durumda. Farklı türde hayvanları kolayca kontrol edebildiğiniz bu oyun, boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet ideal bir seçim olacaktır. Banana Kong 2 APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde telefonunuza indirin, sevimli maymunun koşu macerasına başlayın.

Son güncellemede neler var?

Banana Kong 2 APK son sürüm güncellemesinde Avusturalya bölümü eklenmiş. Avusturalya'ya özgü yeni bölümle birlikte yeni seviyeler, yeni kostümler ve yeni günlük görevler eklenmiş.

Banana Kong 2: Koşu oyunu ekran görüntüleri Banana Kong 2: Koşu oyunu ekran görüntüleri Banana Kong 2: Koşu oyunu ekran görüntüleri Banana Kong 2: Koşu oyunu ekran görüntüleri Banana Kong 2: Koşu oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.8

GeliştiriciFDG Entertainment GmbH & Co.KG

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi21.02.2023 - 13:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme26

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11284

GÜVENLİKİndireceğiniz Banana Kong 2: Koşu oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.FDGEntertainment.BananaKong2.gp

APK imzası: 01a6414b7bb160cafa7e53e3386a6b453178ee51

Banana Kong 2: Koşu oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Banana Kong 2: Koşu oyunu versiyonları:
  • 1. Banana Kong 2: Koşu oyunu v1.2.5

Banana Kong 2: Koşu oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Banana Kong 2: Koşu oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder