Hero Rescue ikon

Hero Rescue APK

v1.1.25

Hero Rescue Açıklama

Hero Rescue oyunu ile kahramanın prensesi kurtarma macerasına ortak olun.


Hero Rescue APK dosyasını indirerek hemen oynayabileceğiniz oyunda kahraman bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Oyundaki amacınız labirentin içinde esir kalmış prensesi kurtarmak. Bulmaca tabanlı geliştirilen oyunda platformun farklı yerlerindeki tuzaklara dikkat etmeniz ve prensesi kurtarmanız şart.


Oyun aslında bulmaca tabanlı geliştirilmiş. Prensese ulaşmak için çeşitli engelleri aşmaya çalışıyorsunuz, ama bu engeller genel olarak tuzaklarla çevrili. Yani pek de basit değil. Platformdaki doğru pin'leri çekerek tuzakları tek tek imha ediyor ve prensese ulaşmaya çalışıyorsunuz. Android oyun ekosisteminde son zamanlarda pin veya çubuk tarzı bulmacalar çok popüler olmuştu. Hero Rescue oyunu da bunlar arasında yer alıyor.


Android macera oyunları arasında yer alan Hero Rescue ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Bulmaca tabanlı oyunları seviyorsanız, kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Oyunun grafikleri, ses kalitesi ve kontrolleri oldukça başarılı. Hero Rescue APK dosyasını hemen indirin ve prensesi kurtarma görevine başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hero Rescue APK son sürüm güncellemesinde oyun seviyeleri optimize edilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.25

GeliştiriciSuper Game Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.07.2020 - 09:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme23

Dosya boyutu 60.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10504

GÜVENLİKİndireceğiniz Hero Rescue APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.herorescue.knight.pull.pin

APK imzası: 133e75fff7aa8be60497717c069d850c6f4417be

Hero Rescue eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hero Rescue versiyonları:
  • 1. Hero Rescue v1.0.35

Hero Rescue nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hero Rescue APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder