Hero Rescue ikon

Hero Rescue APK

v1.0.35

Hero Rescue oyunu ile kahramanın prensesi kurtarma macerasına ortak olun.


Hero Rescue APK dosyasını indirerek hemen oynayabileceğiniz oyunda kahraman bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Oyundaki amacınız labirentin içinde esir kalmış prensesi kurtarmak. Bulmaca tabanlı geliştirilen oyunda platformun farklı yerlerindeki tuzaklara dikkat etmeniz ve prensesi kurtarmanız şart.


Oyun aslında bulmaca tabanlı geliştirilmiş. Prensese ulaşmak için çeşitli engelleri aşmaya çalışıyorsunuz, ama bu engeller genel olarak tuzaklarla çevrili. Yani pek de basit değil. Platformdaki doğru pin'leri çekerek tuzakları tek tek imha ediyor ve prensese ulaşmaya çalışıyorsunuz. Android oyun ekosisteminde son zamanlarda pin veya çubuk tarzı bulmacalar çok popüler olmuştu. Hero Rescue oyunu da bunlar arasında yer alıyor.


Android macera oyunları arasında yer alan Hero Rescue ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Bulmaca tabanlı oyunları seviyorsanız, kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Oyunun grafikleri, ses kalitesi ve kontrolleri oldukça başarılı. Hero Rescue APK dosyasını hemen indirin ve prensesi kurtarma görevine başlayın. İyi eğlenceler.

Hero Rescue nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hero Rescue APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri Hero Rescue ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder