Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Crazy Taxi Classic

Crazy Taxi Classic

v2.0
sponsorlu bağlantılar
Crazy Taxi Classic
Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Crazy Taxi Classic Açıklama

Bilgisayar versiyonuyla oldukça popüler olan Crazy Taxi Classic oyununda şehrin en çılgın taksicisi siz olacaksınız.

 

Çılgın bir taksi sürücüsü olduğunuz oyunda 4 farklı karakter seçebiliyorsunuz. Şehrin çeşitli yerlerinde taksi bekleyen insanları istedikleri yere götürerek para kazanıyor, para kazanırken eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Taksi sürüşünüze ve yolcunun gideceği mesafeye göre para kazandığınız oyunda trafiğin altına üstüne getirmek sizi oldukça eğlendirecek. Crazy Taxi APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

 

SEGA tarafından geliştirilen oyun daha önce ücretli olarak Google Play'de yer alırken artık ücretsiz olarak herkes tarafından oynanabilir durumda. Daha önce City Rush versiyonuyla herkese ulaşmaya çalışan oyun artık Crazy Taxi Classic adıyla gelişmeye devam edecek.

 

NOT: APK dosyasını kurduktan sonra yaklaşık 200 MB boyutunda bir data dosyası indirilecek, bu nedenle oyunu Wi-Fi bağlantısı kurduğunuz zaman yüklemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca data dosyasının inmemesi durumunda Google Play üzerinden yüklemeniz gerekebilir.

sponsorlu bağlantılar

Crazy Taxi Classic Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: