Crazy Taxi Classic ikon

Crazy Taxi Classic

v2.3

Bilgisayar versiyonuyla oldukça popüler olan Crazy Taxi Classic oyununda şehrin en çılgın taksicisi siz olacaksınız.

 

Çılgın bir taksi sürücüsü olduğunuz oyunda 4 farklı karakter seçebiliyorsunuz. Şehrin çeşitli yerlerinde taksi bekleyen insanları istedikleri yere götürerek para kazanıyor, para kazanırken eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Taksi sürüşünüze ve yolcunun gideceği mesafeye göre para kazandığınız oyunda trafiğin altına üstüne getirmek sizi oldukça eğlendirecek. Crazy Taxi APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

 

SEGA tarafından geliştirilen oyun daha önce ücretli olarak Google Play'de yer alırken artık ücretsiz olarak herkes tarafından oynanabilir durumda. Daha önce City Rush versiyonuyla herkese ulaşmaya çalışan oyun artık Crazy Taxi Classic adıyla gelişmeye devam edecek.

 

NOT: İndirme bağlantısına tıklayarak indireceğiniz 240MB boyutundaki XAPK dosyasını, sitemiz üzerinden indireceğiniz RAR APK  uygulamasını kullanarak çıkartın. (Rar uygulaması cihazınızda yüklü değilse bağlantıdan indirin) Rar uygulamasını açtıktan sonra indirmiş olduğunuz XAPK dosyasını seçin ve çıkart butonuna dokunun. Çıkarttığınız XAPK dosyası içinden TEKKEN oyununun OBB ve APK dosyaları çıkacaktır. OBB dosyasını tekrar seçerek cihazınızın Android/OBB klasörü içine taşıyın (bazı durumlarda RAR uygulaması, dosyayı çıkartırken direkt olarak OBB klasörüne atabiliyor, atmazsa siz atın.) Geri dönerek APK dosyasına dokunun ve kurulumu başlatın. . Ayrıca data dosyasının inmemesi durumunda Google Play üzerinden yüklemeniz gerekebilir.

Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun bu versiyonunda bazı hata düzeltmeleri yapılmış. 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi18.09.2017 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme83831

Dosya boyutu 234 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7627

Güvenlik seçicileri
Crazy Taxi Classic eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Crazy Taxi Classic versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi4 yıl önce Crazy Taxi için
Benim tel lg ama bir turlu inmiyor neden
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi4 yıl önce Crazy Taxi için
uygulamayı satın almamış olabilirsiniz diyo ingilizce
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi5 yıl önce Crazy Taxi için
Umarım açılır
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi5 yıl önce Crazy Taxi için
inşallah açılır süper bi oyun
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi5 yıl önce Crazy Taxi için
Dosya acilmiyor diyenler google play den "rar" indirin sonra rara girin ordan download a girin crazy taxinin dosyasini bulun ustte + gibi bi isaret olacak oraya tiklayin tamama basin dosya acilacaktir