Crazy Taxi Classic ikon

Crazy Taxi Classic APK

v3.3

Bilgisayar versiyonuyla oldukça popüler olan Crazy Taxi Classic oyununda şehrin en çılgın taksicisi siz olacaksınız.


Çılgın bir taksi sürücüsü olduğunuz oyunda 4 farklı karakter seçebiliyorsunuz. Şehrin çeşitli yerlerinde taksi bekleyen insanları istedikleri yere götürerek para kazanıyor, para kazanırken eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Taksi sürüşünüze ve yolcunun gideceği mesafeye göre para kazandığınız oyunda trafiğin altına üstüne getirmek sizi oldukça eğlendirecek. Crazy Taxi APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın.


SEGA tarafından geliştirilen oyun daha önce ücretli olarak Google Play'de yer alırken artık ücretsiz olarak herkes tarafından oynanabilir durumda. Crazy Taxi APK olarak indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Crazy Taxi Classic nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crazy Taxi Classic APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Crazy Taxi Classic APK güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Crazy Taxi Classic için toplam 19 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi için
Benim tel lg ama bir turlu inmiyor neden
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi için
uygulamayı satın almamış olabilirsiniz diyo ingilizce
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi için
Umarım açılır
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi için
inşallah açılır süper bi oyun
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi için
Dosya acilmiyor diyenler google play den "rar" indirin sonra rara girin ordan download a girin crazy taxinin dosyasini bulun ustte + gibi bi isaret olacak oraya tiklayin tamama basin dosya acilacaktir