Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Crazy Taxi Classic

Crazy Taxi Classic

v2.3
reklamlar
Crazy Taxi Classic
Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic ekran görüntüleri Crazy Taxi Classic tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Crazy Taxi Classic Açıklama

Bilgisayar versiyonuyla oldukça popüler olan Crazy Taxi Classic oyununda şehrin en çılgın taksicisi siz olacaksınız.

 

Çılgın bir taksi sürücüsü olduğunuz oyunda 4 farklı karakter seçebiliyorsunuz. Şehrin çeşitli yerlerinde taksi bekleyen insanları istedikleri yere götürerek para kazanıyor, para kazanırken eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Taksi sürüşünüze ve yolcunun gideceği mesafeye göre para kazandığınız oyunda trafiğin altına üstüne getirmek sizi oldukça eğlendirecek. Crazy Taxi APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

 

SEGA tarafından geliştirilen oyun daha önce ücretli olarak Google Play'de yer alırken artık ücretsiz olarak herkes tarafından oynanabilir durumda. Daha önce City Rush versiyonuyla herkese ulaşmaya çalışan oyun artık Crazy Taxi Classic adıyla gelişmeye devam edecek.

 

NOT: İndirme bağlantısına tıklayarak indireceğiniz 240MB boyutundaki XAPK dosyasını, sitemiz üzerinden indireceğiniz RAR APK  uygulamasını kullanarak çıkartın. (Rar uygulaması cihazınızda yüklü değilse bağlantıdan indirin) Rar uygulamasını açtıktan sonra indirmiş olduğunuz XAPK dosyasını seçin ve çıkart butonuna dokunun. Çıkarttığınız XAPK dosyası içinden TEKKEN oyununun OBB ve APK dosyaları çıkacaktır. OBB dosyasını tekrar seçerek cihazınızın Android/OBB klasörü içine taşıyın (bazı durumlarda RAR uygulaması, dosyayı çıkartırken direkt olarak OBB klasörüne atabiliyor, atmazsa siz atın.) Geri dönerek APK dosyasına dokunun ve kurulumu başlatın. . Ayrıca data dosyasının inmemesi durumunda Google Play üzerinden yüklemeniz gerekebilir.

Güncelleme Notları

Oyunun bu versiyonunda bazı hata düzeltmeleri yapılmış. 

reklamlar

Crazy Taxi Classic Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 yıl önce Crazy Taxi İçin
Benim tel lg ama bir turlu inmiyor neden
Ziyaretçi 3 yıl önce Crazy Taxi İçin
uygulamayı satın almamış olabilirsiniz diyo ingilizce
Ziyaretçi 3 yıl önce Crazy Taxi İçin
Umarım açılır
Ziyaretçi 3 yıl önce Crazy Taxi İçin
inşallah açılır süper bi oyun
Ziyaretçi 3 yıl önce Crazy Taxi İçin
Dosya acilmiyor diyenler google play den "rar" indirin sonra rara girin ordan download a girin crazy taxinin dosyasini bulun ustte + gibi bi isaret olacak oraya tiklayin tamama basin dosya acilacaktir