Mini World Block Art ikon

Mini World Block Art

v0.28.7

Mini World Block Art macera dolu kurgusuyla öne çıkan başarılı bir keşif ve yaratıcılık oyunudur. Mini World Block Art APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayın.

 

Minecraft benzeri bir kurguya sahip olan oyun Mini World'ü sanal dünya oluşturma ve yönetme olarak düşünebilirsiniz. Çorak bir arazide tek başınıza başladığınız oyunda kendi evlerinizi, madenlerinizi ve gerekli tüm inşa işlemlerini blok yöntemiyle yaptıktan sonra gerçek oyuncularla beraber oynayabiliyorsunuz. Bunun için oyunda birçok mini oyun modu var. Özellikle hayatta kalma, FPS savaşı ve yarış tarzı oyunlar öne çıkıyor. Bunlara bağlanmak için de Mini World Block Art oyununun server listesini kullanıyorsunuz.

 

Mini World Block Art, yine Minecraft'ta popüler olan piksel grafik yapısıyla karşımıza geliyor. Grafikler oldukça kaliteli ve karakter yönlendirmesi dahil hemen her şey oldukça basit. Android sanal dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler.

Mini World Block Art nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini World Block Art APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki çökme hataları düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.28.7

GeliştiriciMiniPlay Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.08.2018 - 10:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme7586

Dosya boyutu 175 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8954

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Mini World Block Art v0.28.7 için
Nasıl indireceğiz
Ziyaretçi9 ay önce Mini World Block Art v0.28.7 için
Abi mini world'u yapanın ellerine sağlık oyun çooookkk güzel
Ziyaretçi10 ay önce Mini World Block Art v0.28.7 için

Abi oyun efsane indirmeyenler ağlasın efsane oyun