Mini World Block Art ikon

Mini World Block Art APK

v0.42.1

Mini World Block Art macera dolu kurgusuyla öne çıkan başarılı bir keşif ve yaratıcılık oyunudur. Mini World Block Art APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayın.


Minecraft benzeri bir kurguya sahip olan oyun Mini World'ü sanal dünya oluşturma ve yönetme olarak düşünebilirsiniz. Çorak bir arazide tek başınıza başladığınız oyunda kendi evlerinizi, madenlerinizi ve gerekli tüm inşa işlemlerini blok yöntemiyle yaptıktan sonra gerçek oyuncularla beraber oynayabiliyorsunuz. Bunun için oyunda birçok mini oyun modu var. Özellikle hayatta kalma, FPS savaşı ve yarış tarzı oyunlar öne çıkıyor. Bunlara bağlanmak için de Mini World Block Art oyununun server listesini kullanıyorsunuz.


Mini World Block Art, yine Minecraft'ta popüler olan piksel grafik yapısıyla karşımıza geliyor. Grafikler oldukça kaliteli ve karakter yönlendirmesi dahil hemen her şey oldukça basit. Android sanal dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler.

Mini World Block Art nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini World Block Art APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri Mini World Block Art ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mini World Block Art APK son sürüm güncellemesinde;

Çok oyunculu oda düzenlenmiş,

Tetikleyici oyunlar optimize edilmiş,

Yeni skinler ve avatarlar eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Mini World Block Art için toplam 10 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Mini World Block Art v0.42.1 için
virüs bulaştırıyormu pc ye
Ziyaretçi5 ay önce Mini World Block Art v0.42.1 için
Bende oyuna girmiyor ama
Ziyaretçi6 ay önce Mini World Block Art v0.42.1 için
Oyun bedava.
Ziyaretçi7 ay önce Mini World Block Art v0.42.1 için
Oyunu play store dende indirebilirsiniz
Ziyaretçi9 ay önce Mini World Block Art v0.41.1 için
Bu oyunu yapana..... HELAL OLSUN