Disney Crossy Road

Disney Crossy Road

v2.901.17125

Karşıdan karşıya geçme oyunu Disney Crossy Road'ın eğlenceli macerasına Disney'in sevimli karakterleri eşlik ediyor.

 

Basit bir oynanış mantığına sahip olan oyunda çeşitli engellere sahip farklı araziler üzerinde Disney karakteriyle engellere takılmadan olabildiğince ilerlemeye çalışıyorsunuz. Parmak hareketleriyle yön verdiğimiz karakteri engellemek için araba, civata, su kanalları ve yaban hayvanlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu engellere takıldığınızda bölüm başına dönüyorsunuz. Oyunda yeni bir karakter almak için bölümleri başarıyla bitirdiğinizde veya parkurdaki sarı pullardan elde edeceğiniz para puanları kullanmanız gerekiyor.

 

Disney Crossy Road'ın öne çıkan bir özelliği karakter değiştirdikçe arazi ve parkurun da değişmesi. Disney'in çizgi filmlerinde kullandığı Afrika Pride Lands'i ve perili köşkü dahil birçok model oyunda arazi modellemesi olarak bulunuyor. Her arazi ve parkurun zorluk seviyesi de farklı olduğu için her bölüme özel bir karşıdan karşıya geçme formülü geliştirmeniz gerekiyor. 8 bitlik grafiklerle geliştirilen Disney Crossy Road oyununu ücretsiz olarak indirin ve Disney karakterlerinin eğlenceli macerasında yerinizi alın.

Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.901.17125

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciDisney

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme148

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 65.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7648

Disney Crossy Road Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder