Disney Crossy Road ikon

Disney Crossy Road

v3.101.18217

Karşıdan karşıya geçme oyunu Disney Crossy Road'ın eğlenceli macerasına Disney'in sevimli karakterleri eşlik ediyor.

 

Basit bir oynanış mantığına sahip olan oyunda çeşitli engellere sahip farklı araziler üzerinde Disney karakteriyle engellere takılmadan olabildiğince ilerlemeye çalışıyorsunuz. Parmak hareketleriyle yön verdiğimiz karakteri engellemek için araba, civata, su kanalları ve yaban hayvanlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu engellere takıldığınızda bölüm başına dönüyorsunuz. Oyunda yeni bir karakter almak için bölümleri başarıyla bitirdiğinizde veya parkurdaki sarı pullardan elde edeceğiniz para puanları kullanmanız gerekiyor.

 

Disney Crossy Road'ın öne çıkan bir özelliği karakter değiştirdikçe arazi ve parkurun da değişmesi. Disney'in çizgi filmlerinde kullandığı Afrika Pride Lands'i ve perili köşkü dahil birçok model oyunda arazi modellemesi olarak bulunuyor. Her arazi ve parkurun zorluk seviyesi de farklı olduğu için her bölüme özel bir karşıdan karşıya geçme formülü geliştirmeniz gerekiyor. 8 bitlik grafiklerle geliştirilen Disney Crossy Road oyununu ücretsiz olarak indirin ve Disney karakterlerinin eğlenceli macerasında yerinizi alın.

Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Performans optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.101.18217

GeliştiriciDisney

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.03.2018 - 12:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme180

Dosya boyutu 84.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7648

Güvenlik seçicileri
Disney Crossy Road eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Disney Crossy Road versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder