Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Disney Crossy Road

Disney Crossy Road

v2.901.17125
reklamlar
Disney Crossy Road
Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road ekran görüntüleri Disney Crossy Road tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Disney Crossy Road Açıklama

Karşıdan karşıya geçme oyunu Disney Crossy Road'ın eğlenceli macerasına Disney'in sevimli karakterleri eşlik ediyor.

 

Basit bir oynanış mantığına sahip olan oyunda çeşitli engellere sahip farklı araziler üzerinde Disney karakteriyle engellere takılmadan olabildiğince ilerlemeye çalışıyorsunuz. Parmak hareketleriyle yön verdiğimiz karakteri engellemek için araba, civata, su kanalları ve yaban hayvanlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu engellere takıldığınızda bölüm başına dönüyorsunuz. Oyunda yeni bir karakter almak için bölümleri başarıyla bitirdiğinizde veya parkurdaki sarı pullardan elde edeceğiniz para puanları kullanmanız gerekiyor.

 

Disney Crossy Road'ın öne çıkan bir özelliği karakter değiştirdikçe arazi ve parkurun da değişmesi. Disney'in çizgi filmlerinde kullandığı Afrika Pride Lands'i ve perili köşkü dahil birçok model oyunda arazi modellemesi olarak bulunuyor. Her arazi ve parkurun zorluk seviyesi de farklı olduğu için her bölüme özel bir karşıdan karşıya geçme formülü geliştirmeniz gerekiyor. 8 bitlik grafiklerle geliştirilen Disney Crossy Road oyununu ücretsiz olarak indirin ve Disney karakterlerinin eğlenceli macerasında yerinizi alın.

reklamlar

Disney Crossy Road Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: