SHINE - Işığın Yolculuğu ikon

SHINE - Işığın Yolculuğu APK

v1.61

SHINE - Işığın Yolculuğu Açıklama

SHINE - Işığın Yolculuğu oyunu ile atmosferde macera dolu bir hikayeye katılın.


Sürükleyici oyun kurgusuyla dikkat çeken SHINE, aslında oyuncuların streslerini atmaları amacıyla geliştirilmiş bir oyun diyebiliriz. Oyundaki görevler temelde çok basit, ancak bölümlerde yer alan hikayeler oldukça sakinleştirici bir etkiye sahip. SHINE - Işığın Yolculuğu'nda toplamda 40 farklı seviye ve bölüm bulunuyor. Her birisinde farklı bir hikaye ve farklı görevler oyuncuları bekliyor.


Oyunun hikayesi gibi grafikleri de oldukça başarılı. Sakinleştirici oyunları seviyorsanız SHINE - Işığın Yolculuğu kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. SHINE - Işığın Yolculuğu APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.61

GeliştiriciFox & Sheep

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi02.06.2019 - 10:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 389 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9641

GÜVENLİKİndireceğiniz SHINE - Işığın Yolculuğu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.foxandsheep.loomies

APK imzası: 0005a90957535a661c9df7aeb7c07ba3d0754837

SHINE - Işığın Yolculuğu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SHINE - Işığın Yolculuğu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder