SHINE - Işığın Yolculuğu ikon

SHINE - Işığın Yolculuğu APK

v1.61

SHINE - Işığın Yolculuğu oyunu ile atmosferde macera dolu bir hikayeye katılın.


Sürükleyici oyun kurgusuyla dikkat çeken SHINE, aslında oyuncuların streslerini atmaları amacıyla geliştirilmiş bir oyun diyebiliriz. Oyundaki görevler temelde çok basit, ancak bölümlerde yer alan hikayeler oldukça sakinleştirici bir etkiye sahip. SHINE - Işığın Yolculuğu'nda toplamda 40 farklı seviye ve bölüm bulunuyor. Her birisinde farklı bir hikaye ve farklı görevler oyuncuları bekliyor.


Oyunun hikayesi gibi grafikleri de oldukça başarılı. Sakinleştirici oyunları seviyorsanız SHINE - Işığın Yolculuğu kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. SHINE - Işığın Yolculuğu APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

SHINE - Işığın Yolculuğu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SHINE - Işığın Yolculuğu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri SHINE - Işığın Yolculuğu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder