Harry Potter: Hogwarts Mystery ikon

Harry Potter: Hogwarts Mystery APK

v2.5.0

Harry Potter ve arkadaşları Harry Potter Hogwarts Mystery oyunu ile sürükleyici bir maceraya çıkıyor.


Harry Potter, Gryffindor, Slytherin, Snape ve diğer büyücü karakterlerden birisini seçerek başlayacağınız oyun, sizi Hogwarts Kalesi'nin gizem ve macera dolu görevlerini tamamlamaya çağırıyor. Görevleri yerine getirirken Hogwarts Kalesi'nin bilinmeyen odalarını keşfedecek ve antik sırlarını ortaya çıkartacaksınız. Oyunun başında henüz acemi bir büyücü olduğunuz için Profesörler Dumbledore'un büyücülük sırlarına ihtiyacınız olacak. RPG sistemine dahil olan bu büyücülük eğitimleri sayesinde hem karakterinizin yeteneklerini geliştirecek hem de Hogwarts'ın saygı gören bir büyücüsü olacaksınız.


Harry Potter: Hogwarts Mystery'nin gerçekçi karakter ve çevre modellemesi yüksek kaliteli grafiklerle birleşince ortaya kusursuz bir oyun çıkmış. Sürükleyici oyun kurgusu ile sizi içine çeken Harry Potter: Hogwarts Mystery APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Harry Potter Hogwarts Mystery APK son sürüm güncellemesi ile;

All-Wizard turnuvası eklenmiş,

Okul çapında yeni meydan okuma görevleri eklenmiş,

Yeni kupa ödülleri eklenmiş.

Yorumlar

Harry Potter: Hogwarts Mystery için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Harry Potter: Hogwarts Mystery v2.5.0 için
Güzel
Ziyaretçi4 yıl önce Harry Potter: Hogwarts Mystery v1.1.3.1 için
Mükemmel oyun
Frkkrmn4 yıl önce Harry Potter: Hogwarts Mystery v1.1.0 için
Abi indire basıyorum yukarıda indiriliyor cikmiyor veya dosya indirilmiyor bir cozum yok mu?