Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery

v1.1.0

Harry Potter ve arkadaşları Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu ile sürükleyici bir maceraya çıkıyor.

 

Harry Potter, Gryffindor, Slytherin, Snape ve diğer büyücü karakterlerden birisini seçerek başlayacağınız oyun, sizi Hogwarts Kalesi'nin gizem ve macera dolu görevlerini tamamlamaya çağırıyor. Görevleri yerine getirirken Hogwarts Kalesi'nin bilinmeyen odalarını keşfedecek ve antik sırlarını ortaya çıkartacaksınız. Oyunun başında henüz acemi bir büyücü olduğunuz için Profesörler Dumbledore'un büyücülük sırlarına ihtiyacınız olacak. RPG sistemine dahil olan bu büyücülük eğitimleri sayesinde hem karakterinizin yeteneklerini geliştirecek hem de Hogwarts'ın saygı gören bir büyücüsü olacaksınız.

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery'nin gerçekçi karakter ve çevre modellemesi yüksek kaliteli grafiklerle birleşince ortaya kusursuz bir oyun çıkmış. Sürükleyici oyun kurgusu ile sizi içine çeken Harry Potter: Hogwarts Mystery'e ait APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri Harry Potter: Hogwarts Mystery ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciJam City, Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1189

Eklenme tarihi1 ay önce

Dosya boyutu 88.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8164

Harry Potter: Hogwarts Mystery Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Frkkrmn1 ay önce Harry Potter: Hogwarts Mystery v1.1.0 için
Abi indire basıyorum yukarıda indiriliyor cikmiyor veya dosya indirilmiyor bir cozum yok mu?