The East New World ikon

The East New World

v6.1.0

The East New World oyunuyla aksiyon dolu bir macera kurgusu sizi bekliyor.

 

Atariden bildiğimiz Mario oyununa benzeyen The East New World'de ikonik karakterinizle birlikte geniş bir platform üzerinde ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Patron savaşları, RPG sistemi ve roll playing gibi birçok özellikle desteklenen platform savaşında karakterinizi güçlendirerek rakiplerinize göz dağı verebilirsiniz.

 

Oyun içerisinde toplamda 80'den fazla seviye ve 9 zorlu patron savaşı bulunuyor. Her seviye bölümde göstereceğiniz başarıya göre karakterinizi geliştireceğiniz ödül puanlarını kazanacaksınız. Aynı zamanda bu puanlar karakterinizin kıyafetlerini de değiştirmenizi sağlıyor. Bu sayede karakterinizin kontrolünü tamamen elinize almış oluyorsunuz. The East New World'ün grafik kalitesi gayet tok ve kontroller de oldukça başarılı. Ücretsiz The East New World APK dosyasını indirin ve aksiyon dolu maceradaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.0

GeliştiriciTEN10 Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi28.05.2018 - 13:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme43

Dosya boyutu 78.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8773

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder