The East New World ikon

The East New World APK

v6.1.0

The East New World oyunuyla aksiyon dolu bir macera kurgusu sizi bekliyor.

 

Atariden bildiğimiz Mario oyununa benzeyen The East New World'de ikonik karakterinizle birlikte geniş bir platform üzerinde ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Patron savaşları, RPG sistemi ve roll playing gibi birçok özellikle desteklenen platform savaşında karakterinizi güçlendirerek rakiplerinize göz dağı verebilirsiniz.

 

Oyun içerisinde toplamda 80'den fazla seviye ve 9 zorlu patron savaşı bulunuyor. Her seviye bölümde göstereceğiniz başarıya göre karakterinizi geliştireceğiniz ödül puanlarını kazanacaksınız. Aynı zamanda bu puanlar karakterinizin kıyafetlerini de değiştirmenizi sağlıyor. Bu sayede karakterinizin kontrolünü tamamen elinize almış oluyorsunuz. The East New World'ün grafik kalitesi gayet tok ve kontroller de oldukça başarılı. Ücretsiz The East New World APK dosyasını indirin ve aksiyon dolu maceradaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri The East New World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder