Craft School: Monster Class ikon

Craft School: Monster Class APK

v1.1.5

Craft School: Monster Class APK oyunuyla sürükleyici sandbox macerasına katılın.


Android macera oyunları arasında yer alan Craft School: Monster Class geniş içeriği ve sürükleyici hikayesi ile öne çıkan bir oyun. Piksel grafiklerle geliştirilen açık dünyada birçok serüven ve mini oyun sizleri bekliyor. İçerik olarak oyunda kendi becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak oluşturacağınız bir sanal dünyanın yanında diğer oyuncular tarafından oluşturulan bölgeler de yer alıyor. Her biri farklı kurgulara sahip mini oyunlarla eğlenceli görevleri yerine getirecek ve sanal dünyanız için ihtiyacınız olan malzemeleri elde edeceksiniz.


Sandbox kurgusuna sahip oyunları sevenler için Craft School gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Minecraft benzeri Android oyun arıyorsanız bu yapım sizin için gayet iyi bir seçenek. Craft School: Monster Class APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Craft School: Monster Class ekran görüntüleri Craft School: Monster Class ekran görüntüleri Craft School: Monster Class ekran görüntüleri Craft School: Monster Class ekran görüntüleri Craft School: Monster Class ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder